‫کشف جسد یکی از مفقودین انفجار منطقه شهران

رکنا: عضو هیئت رئیسه شورای شهر تهران گفت: در حادثه انفجار گاز منطقه شهران، 2 نفر مفقود شده بودند که امروز جسد یکی از آن‌ها کشف شد.

ابوالفضل قناعتی عضو هیئت رئیسه شورای شهر تهران در گفتگو باخبرنگاران در خصوص مفقودین حادثه منطقه شهران اظهار داشت: طی گزارش‌های دریافتی 2 نفر از کارگران در  حادثه انفجار لوله گاز در منطقه شهران مفقود شده بودند که امروز جسد یک نفر از آن ها کشف شد.

وی افزود: به علت موج انفجار به همان میزانی که شعله‌‌های  آتش در سطح زمین وجود داشت به عمق زمین نیز نفوذ کرده و فاصله 25 متری سطح زمین تا تونل مترو تخریب و آوار به داخل تونل ریخته شده بود.

عضو هیئت رئیسه شورای شهر تهران بیان داشت: از روز گذشته تلاش نیروهای امدادی در جهت رفع مشکلات ساکنان منطقه ادامه دارد.

قناعتی افزود: به علت ورود حجم زیادی از آب به داخل تونل مترو، یافتن 2 نفر از مفقودین این  حادثه زمانبر شد که امروز جسد یک نفر از حادثه دیدگان کشف و امدادگران به دنبال نفر دوم هستند که امیدواریم بعد از خاک‌برداری و بررسی های لازم، جسد نفر دوم را نیز به زودی پیدا کنیم.

وی با اشاره به اینکه روز گذشته آب، برق و تلفن منطقه وصل شده است گفت: امروز با پرکردن چاله، گاز منطقه نیز وصل خواهد شد، زیرا خطوط لوله گاز در عمق 1 متری زمین قرار دارد که این موضوع به همکاری بین شهرداری و شرکت گاز بستگی دارد. 

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار