حضور حسینی بای و همسرش در برنامه شیدایی !

برنامه شیدایی و میهمانان دهمین قسمت در جمعه شبدهمین قسمت از برنامه شیدایی با حضور حسینی بای و همسرش و مهدی شکوهی خواننده خوب کشورمان و زینب رمضانی قهرمان تیراندازی بانوان روی آنتن میرود. این برنامه با موضوع «ایثار و از خود گذشتگی»، جمعه شب از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

محمد نبهان تهیه کننده این برنامه در مورد موضوع دهمین قسمت شیدایی اظهار کرد:ترجیح دادن دیگری یک ارزش است، با ایثار فرد شناخت بیشتری از خود پیدا می کند و ایثار امروز والدین، الگویی برای ایثار فرزندان در آینده به وجود می آورد.

وی افزود:بر این اساس، موضوع ایثار و از خود گذشتگی برای دهمین قسمت شیدایی انتخاب شده است.

برنامه شیدایی  ، میهمانان برنامه شیدایی ، حسینی بای و همسرشحسینی بای و همسرش در برنامه شیدایی مهمانان این برنامه، محمدرضا حسینی بای خبرنگار و گزارشگر تلویزیونی و همسرش خواهند بود؛ این دو مراسم ازدواجشان را اردیبهشت ماه امسال در آسایشگاه جانبازان ثارالله و با حضور ایثارگران و جانبازان و برخی شخصیت های فرهنگی برگزار کردند. برنامه شیدایی  ، حسینی بای و همسرش ، مهدی شکوهیمهدی شکوهی در برنامه شیدایی

همچنین مهدی شکوهی خواننده پاپ کشورمان در این برنامه به اجرای برخی آثار خود می پردازد.

زینب رمضانی، قهرمان تیراندازی بانوان کشورمان دیگر مهمان دهمین شب شیدایی خواهد بود؛ خانم رمضانی دو مدال طلا و نقره خود را که در بازی های غرب آسیا 2005 قطر کسب نموده بود به گنجینه سکه و مدال موزه آستان قدس رضوی اهدا کرده است.

محمد نبهان و امیر شرافتی تهیه کنندگی شیدایی را بر عهده دارند و عبدالله روا نیز مجری آن است.

این برنامه به موضوعاتی نظیر ازدواج و سبک زندگی دینی می پردازد و در هر قسمت، تندیش شیدایی را به یکی از ورزشکاران، هنرمندان یا شخصیت هایی که در راستای خدمت به امام رضا(ع) گامی برداشته اند اهدا می کند.

شیدایی طی ماه مبارک رمضان هر شب بعد از گفت وگوی خبری شبکه دو سیما به روی آنتن می رود.

حضور حسینی بای و همسرش در برنامه شیدایی !

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار