مصوبه الحاق گاوبندی به استان فارس لغو شده است

عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: عدم انجام یک مصوبه که سه سال به طول انجامیده است نشان از لغو مصوبه است.

خبرگزاری فارس: محمد آشوری شامگاه جمعه در جمع مردم روستاهای تنبو شمالی و تنبو جنوبی، اکبری، فارسی و سوروباش در مسجد جامع فارسی با تبریک به مناسبت  ماه مبارک رمضان اظهار داشت: امروز برای همدلی و هم‌زبانی و اعلام همبستگی با مردم گاوبندی به این منطقه آمده‌ایم.

وی افزود: با حمایتی که استاندار هرمزگان و مجمع نمایندگان استان از لغو این مصوبه داشته‌ایم نتایج اساسی حاصل شده است.

نماینده مردم بندرعباس، حاجی آباد، قشم، بندرخمیر و ابوموسی در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: عدم انجام یک مصوبه که سه سال به طول انجامیده است نشان از لغو مصوبه است.

آشوری تصریح کرد: ما گردنمان در قبال حرف‌های قانونی از مو باریکتر است ولی در مقابل زیاده‌خواهی و کار غیر قانونی کلفت‌تر از هر گردنی است.

عضو هیات رئیسه مجلس گفت: در دفاع از مردم شهرستان پارسیان یک قدم عقب نخواهیم گذاشت و این حرکت را به یک فرصت تاریخی برای معیشت مردم منطقه تبدیل خواهیم کرد.

وی گفت: بر همین اساس پیشنهادی را به دفتر مقام معظم رهبری در خصوص تاسیس منطقه آزاد گاوبندی دادیم و بعد از آنجا به شورای امنیت ملی و سپس به دفتر ریاست جمهوری ارجاع شد و از آنجا به شورای مناطق آزاد جهت بررسی سپرده شده است که این خود باعث مچاله‌شدن این مصوبه اخیر خواهد شد.

آشوری خاطر نشان کرد: در پناه آرامش و رعایت قانون خواهیم توانست به حق و حقوق خود برسیم، جامعه هرمزگان هوشیار و بیدار است و در جهت توسعه پایدار در انسجام و وحدت می‌توانیم کارها را به خوبی پیش ببریم.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار