چرا تمرینات استقلال از 27 خرداد شروع شد/ منصوریان رفت و برگشت

 به گزارش سرویس ورزشی"جام نیوز"، روزیکه علیرضا منصوریان به عنوان سرمربی اسقلال انتخاب شد، اعلام کرد تمرینات این تیم برای لیگ شانزدهم از 25 خرداد استارت می خورد.

در نزدیکی های رسیدن به این تاریخ اما اعلام شد 25 خرداد کسی به تمرینات نیاید و تاریخ شروع که احتمالا 29 به بعد است سپس اعلام می شود. در میان تعجب اما منصوریان 5شنبه 27 خرداد را به عنوان تاریخ شروع تمرینات اعلام کرد و حاضر نشد برای جابجایی آن کوتاه بیاید.

این تاریخ حتی باعث اعتراض دستیاران او هم شد. آنها از منصوریان خواسته بودند طوری برنامه تمرینات را اعلام کند که آنها بتوانند بازی انگلیس و ولز را در یورو ببینند اما منصوریان اصلا کوتاه نیامد چون برای استارت تمرینات استقلال زیرنظر او به عنوان سرمربی در تاریخ 27 خرداد یک دلیل محکم داشت.

27 خرداد دقیقا همان روزی بود که منصوریان با فوتبال خداحافظی کرد. منصوریان در این روز با قهرمانی استقلال در جام حذفی برابر پگاه پیراهن استقلال را از تنش بیرون کرد و دیگر پیراهن تیم دیگری را هم نپوشید. او به همین دلیل تاریخ ورود رسمی اش به استقلال و شروع تمرینات این تیم را هم 27 خرداد اعلام کرد.

27 خرداد 1387 علیرضا منصوریان به عنوان بازیکن از استقلال رفت و 27 خرداد 1395 به طور رسمی اولین جلسه تمرینات استقلال زیرنظر علیرضا منصوریان به عنوان سرمربی استارت خورد.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار