کاوه رضایی به "پرسپولیس" نز

 به گزارش سرویس ورزشی"جام نیوز"، یکی از مسوولان پرسپولیس در این ارتباط گفته این بازیکنان در مذاکرات خود با مسوولان پرسپولیس درخواست بخشی از قراردادش را پیش از امضا کرده است و همین مساله باعث شده تا امضای قرارداد به روز شنبه موکول شود.


در حالی که پیش از این عنوان شده بود، این بازیکن برای حضور در پرسپولیس درخواست کرده بود در قراردادش بندی قرار داده شود تا در صورت پیشنهاد خارجی بدون مشکل موفق به فسخ آن شود، گفته می شود طرفین روی این مساله به توافق رسیده اند و رضایی نیز از مواضع خود کوتاه آمده است. در نهایت بحث دوم که پرداخت بخشی از مبلغ قرارداد پیش از امضا باقی مانده بود که با توجه به نیمه تعطیل بودن روز گذشته و تعطیلی امروز، این مساله به فردا موکول شده تا کاوه رضایی با دریافت بخشی از قراردادش پای قرارداد را امضا کند.


البته مهاجم 27 ساله سابق ذوبی ها همچنان به دنبال این است تا مشتریانی خارج از فوتبال ایران برای خود پیدا کند و گزینه اول خود را تمرکز روی این مساله قرار داده است و در صورتی که این مساله نهایی نشود با پرسپولیس قراردادش را نهایی خواهد کرد.


با این شرایط به نظر می رسد پازل نهایی لیست برانکو نیز تکمیل خواهد شد و او با جذب بازیکنان خارجی مدنظرش تیم کاملی را برای فصل شانزدهم در اختیار خواهد داشت.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار