ٍE3 2016 | مود Be A Pro همچنان بخشی از FIFA 17 خواهد بود

ٍE3 2016 | مود Be A Pro همچنان بخشی از FIFA 17 خواهد بود

وقتی که الکترونیک آرتز، مود The Journey را برای FIFA 17 معرفی کرد، برخی فکر کردند که این مود، جایگزین Be A Pro خواهد شد؛ اما الکترونیک آرتز اعلام کرده که هر دو مود در بازی خواهند بود، پس جای نگرانی بابت حذف‌شدن چیزی نیست. در ادامه با گیمفا همراه باشید.

وب‌سایت گیم ریَکتور به تازگی مصاحبه‌ای با کارگردان نوآوری FIFA 17، متیو پرایر در E3 2016 انجام داده است. او گفته که هر دو مود The Journey و Be A Pro در بازی موجودند؛ بنابر این لازم نیست که همیشه در نقش الکس هانتر (فوتبالیست) بازی کنید.

پرایر گفته است:

شما در مود The Journey بر روی الکس هانتر قفل هستید و به این سبب، ما می‌خواهیم تا غوطه‌وری و پایداری بصری بازی را حفظ کنیم که با یک کار، آن هم یک شخصیت قفل‌شده میسر است. اگر می‌خواهید که یک شخصیت جدید بسازید، مود Be A Pro به کمک شما می‌آید و The Journey به معنای جایگزینی آن نیست.

The Journey مود جدیدی در سری FIFA است که اجازه‌ی تبدیل‌شدن شما از یک تازه‌کار به یک حرفه‌ای، از طریق صحنه‌های سینمایی را می‌دهد. مانند سری NBA 2K، با این تفاوت که در NBA 2K، توانایی ساخت بازیکن خود را دارید.

FIFA 17 در ۲۷ سپتامبر ۲۰۱۶ (۶ مهر ۱۳۹۵) برای رایانه‌های شخصی، ایکس‌باکس۳۶۰، ایکس‌باکس‌وان، پلی‌استیشن ۳ و پلی‌استیشن ۴ منشر می‌شود؛ اما مود The Journey برای کنسول­‌های نسل هفتمی ایکس‌باکس ۳۶۰ و پلی‌استیشن ۳ موجود نخواهد بود.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار