X بستن تبلیغات
5. Fixed

توافق اولیه رئال با بازیکن سابق بارسلونا

طبق ادعای موندودپورتیوو، رئال مادرید با کیتا بالده، ستاره جوان باشگاه لاتزیو که سابق حضور در بارسلونا را نیز دارد، به توافق اولیه رسیده است.

ورزش سه: طبق ادعای موندودپورتیوو، رئال مادرید با کیتا بالده، ستاره جوان باشگاه لاتزیو که سابق حضور در بارسلونا را نیز دارد، به توافق اولیه رسیده است.

کیتا تا سال 2011 در عضویت بارسلونا بود ولی سپس راهی لاتزیو شد. او در دو فصل اخیر یکی از بازیکنان تاثیرگذار لاتزیو بوده و گل های حساسی نیز برای این تیم به ثمر رسانده است.

موندو دپورتیوو امروز ادعا کرد که مسئولان رئال در مذاکره با رافائل کوتو، مدیر برنامه های کیتا بر سر قراردادی 5 ساله به توافقات اولیه رسیده اند و حالا باید مذاکره با مدیران لاتزیو را شروع کنند. کیتا تا 2018 با لاتزیو قرارداد دارد و باید دید واکنش باشگاه ایتالیایی به درخواست رئالی ها چه خواهد بود.

توافق اولیه رئال با بازیکن سابق بارسلونا

هدف رئال مادرید این است که کیتا در اردوی پیش فصل شرکت کرده و در صورت جلب رضایت زیدان به فهرست 25 نفره برای فصل 2016-2017 اضافه شود؛ در غیر این صورت به تیمی دیگر در لالیگا قرض داده خواهد شد. کیتا متولد اسپانیا ولی اصلیتی سنگالی دارد.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار