X بستن تبلیغات
5. Fixed

سنگسار شهروند سنی عراقی توسط داعش +عکس

  به گزارش سرویس بین‌الملل جام نیـوز، گروه تروریستی تکفیری داعش روز گذشته یک شهروند اهل سنت عراقی ساکن در منطقه شمال استان نینوی این کشور را بطرز فجیعی با سنگ اعدام کرد.

اعدام فجیع شهروند سنی عراقی توسط داعش+عکس

بنابر این گزارش، نیروهای داعش این شهروند عراقی را چند روز پیش به اتهام ارتکاب مسائل غیراخلاقی دستگیر کرده بودند. حکم اعدام وی در ملا عام و در مراسمی با حضور صدها تن از ساکنین منطقه شامل تعداد زیادی کودک خردسال به اجرا در آمده است. در تصاویر منتشر شده از سوی بخش رسانه ای این گروه تکفیری مورد حمایت ترکیه و عربستان، قربانی با چشمانی بسته بر روز زمین نشانده شده و در ادامه گروهی از عناصر گروه داعش اقدام به اعدام وی با پرتاب سنگ می کنند. لازم به ذکر است که استان نینوی به مرکزیت شهر موصل در شمال عراق در سال 2014 پس از حملات گسترده ساکنین آن به نیروهای دولتی دروازه های خود را به روی تروریستهای تکفیری - بعثی داعش گشوده و به اشغال این گروه در آمده است. این استان از مهمترین پایگاه های هواداران صدام دیکتاتور سابق این کشور بوده است.

اعدام فجیع شهروند سنی عراقی توسط داعش+عکس اعدام فجیع شهروند سنی عراقی توسط داعش+عکس اعدام فجیع شهروند سنی عراقی توسط داعش+عکس

مشرق/

222

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار