جزئیات انفجار لوله گاز در فلکه اول “شهران” در غرب تهران + فیلم و عکس

انفجار شدید لوله انتقال گاز در شهرانگزارش ها حاکی است این خط در محل حفر تونل مترو در تقاطع بلوار کوهسار، خیابان یکم شهران دچار حریق شده است.

این انفجار حدود ساعت 4:30 بامداد به وقوع پیوست و حریق ناشی از آن ساعت 6:30 مهار شده است.

مرادی پور، سرپرست معاونت امداد و نجات هلال احمر استان تهران علت وقوع این انفجار را شکستگی لوله گاز عنوان کرد.

وی گفت:نگران نشست احتمالی ساختمان های اطراف محل انفجار هستیم و به این علت خانه های اطراف این محل تخلیه شدند.

انفجار گاز در شهران ، آتش سوزی ، انفجار لوله گاز در شهران

سخنگوی اورژانس از استقرار سه دستگاه آمبولانس برای یافتن سایر مجروحان حادثه که احتمالا زیر آوار مانده اند، خبر داد. 5 نفر در حادثه انفجار خط لوله گاز شمال غرب تهران مجروح و 2 کارگر مترو در حادثه انفجار خط لوله گاز کشته شدند.

انفجار گاز در شهران ، انفجار لوله گاز در شهران ، انفجار شدید در تهرانانفجار گاز در شهران ، انفجار شدید در تهران ، انفجار گاز در تهرانانفجار گاز در شهران ، انفجار گاز در تهران ، انفجار گاز در غرب تهران

**تأخیر40 دقیقه ای شرکت گاز در مهار آتش

ابوالفضل قناعتی عضو هیئت رئیسه شورای شهر تهران در گفتگو با خبرنگار گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، اظهار داشت:ساعت 4:30 بامداد امروز در حین انجام عملیات حفر تونل مترو، خط لوله گاز شمال غرب تهران دچار انفجار و آتش سوزی شد.

عضو هیئت رئیسه شورای شهر تهران با بیان اینکه برخورد بیل مکانیکی با لوله گاز و شکسته شدن لوله علت این انفجار بوده است، تصریح کرد:در این حادثه علاوه بر راننده بیل مکانیکی یکی دیگر از کارکنان مترو جان خود را از دست داد.

وی با انتقاد از عملکرد ضعیف شرکت گاز گفت:با توجه به اینکه تهران یک شهر زلزله خیز است و باید تمام دستگاه ها برای مواقع بحرانی آماده باشند اما متأسفانه در این حادثه شرکت گاز با تأخیر 40 دقیقه ای گاز منطقه را قطع کرد تا آتش مهار شود.

**محور امام زاده داود(ع) مسدود است

پلیس راهور ناجا اعلام کرد:محور امام زاده داود (کوهسار) تهران به دلیل انفجار لوله گاز از ساعت 4:35 بامداد جمعه همچنان مسدود است.

فیلم مربطو به انفجار گاز در شمال غرب تهرانشهران ، عکسهای انفجار گاز در شهران تهران

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار