X بستن تبلیغات
5. Fixed

رئال مادرید به دنبال جذب پدیده یورو 2016

این روز ها دیمیتری پایه با درخشش در رقابت های یورو 2016 همراه با تیم ملی فرانسه نگاه ها را به خود خیره کرده و اکنون رئال مادرید هم وضعیت او را زیر نظر گرفته است.

به گزارش مشرق،  پایه در هر دو مسابقه ابتدایی تیم ملی فرانسه در گروه A رقابت ها موفق به گلزنی شده تا نقش کلیدی در صعود میزبان به مرحله حذفی داشته باشد. در فرانسه و انگلستان به شدت از عملکرد این بازیکن 29 ساله تمجید می شود و بعد از فصل درخشانی هم که در تیم وست هم داشت، علاقه رئال مادرید را به خود جلب کرده است.

به گزارش Telegraph، زین الدین زیدان یکی از طرفداران پایه است و می داند که این بازیکن در آستانه شکستن رکورد اروپایی زیزو می باشد. زیدان در طول رقابت های یورو 2004 برای فرانسه 15 موقعیت گل خلق کرد و پایه در این دوره از رقابت ها به غیر از دو گلی که به ثمر رسانده، 14 موقعیت گل تاکنون هم خلق کرده است.

وست هم در ماه فوریه گذشته دستمزد هفتگی 125,000 پوند را به پایه پیشنهاد کرد و تأکید کرده اند که وی در تابستان امسال به هیچ وجه فروشی نخواهد بود. اما در صورتی که پایه به درخشش خود ادامه دهد، چیزی نمی تواند علاقه رئال مادرید را متوقف کند و زیدان، فلورنتینو پرز را متقاعد کرده که وی ارزش هزینه کردن دارد.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار