E3 2016: اسپنسر در مورد اجرای بازی ها بر روی Xbox Scorpio میگوید

مایکروسافت اخیرا تایید کرد که Xbox One S در اجرای بازی های قدرت خاصی نمی دهد ولی این مورد در باره ی Project Scorpio فرق کرده و به نظر می رسد قدرت بیشتری نسبت به این دو دستگاه داشته باشد.

اسپنسر بر روی استیج سایت Giant Bomb در E3 2016 رفت و گفت که با مقیاس داینامیک ، بازی ها می توانند مقداری بهتر اجرا شوند. او در این باره اظهار داشت :

مثلا اگر شما نگاهی به Halo 5 کنید ، میبینید که با مقیاس پویا نمایش داده می شود . برای سکانس های پیچیده تر ، به منظور حفظ فریم ۶۰ ، آنها رزولوشن را تغییر میدهند که شما آن را اجرا میکنید. به یاد داشته باشید که فقط بازی نیست که این کار را انجام می دهد. بنابر این اگر شما بازی را بر روی Project Scorpio اجرا کنید ،به حداکثر فریم ریت می رسید.

اسپنسر اشاره ای به دیگر بازی هایی که بهتر اجرا می شوند نکرد ، ولی اگر همه ی بازی هایی که از این روش استفاده می کنند عملکرد بهتری بر روی اسکورپیو داشته باشند ، شما می توانید انتظار مقیاس داینامیک نظیر The Witcher 3, Doom و The Division رو داشته باشید که حداکثر فریم ریت رو بهتر اجرا میکنند. با این حال اسپنسر علاقه مند نیست که آن را یکی از کنسول ها با ویژگی های خیلی قدرتمند ساخته شود:

من قصد ندارم که ویژگی های پر فروش را برای Scorpio در نظر بگیرم چرا که همه ی بازی ها از مقیاس داینامیک استفاده نمیکنند. من دوست دارم مردم در جریان باشند که قصد ما از اعلام اسکورپیو چه بوده است. شرکت آن را طراحی کرده تا بتواند به ۴K برسد و همچنین اجرای بهتر بازی هایی که از مقیاس داینامیک استفاده می کنند.

با وجود عملکرد بهتر بازی های حاضر ، اسپنسر میگوید که شما نباید اسکورپیو را برای اجرای بازی های فعلی خود خریداری کنید.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار