X بستن تبلیغات
5. Fixed

تعیین تکلیف واگذاری نفت به ملوان +سند

رئیس فدراسیون فوتبال به صورت رسمی و کتبی با واگذاری باشگاه نفت به ملوان مخالفت کرد.

خبرگزاری فارس: رئیس فدراسیون فوتبال به صورت رسمی و کتبی با واگذاری باشگاه نفت به ملوان مخالفت کرد.

درحالی که اعضای کمیته واگذاری باشگاه نفت تهران توقف واگذاری امتیاز این باشگاه به باشگاه ملوان را دریافت نکردن نامه‌ای رسمی از فدراسیون فوتبال منوط کرده و معتقدند مطرح شدن مخالفت مسئولان فدراسیون فوتبال از طریق رسانه‌ها از نظر حقوقی برای آنها ملاک نیست.

مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال، در نامه‌ای رسمی به باشگاه نفت که نسخه ای از آن نیز در اختیار اعضای کمیته واگذاری قرار گرفته، بر غیر قانونی بودن مزایده نخست واگذاری امتیازاین باشگاه تاکید و مخالفت خود را با انتقال امتیاز این باشگاه به خارج از استان تهران اعلام کرد.

با این حساب پس از اعلام هیئت فوتبال استان تهران و اعلام رسمی فدراسیون فوتبال به مسئولان باشگاه نفت و اعضای کمیته واگذاری پروژه خرید امتیاز باشگاه نفت با شکست مواجه شده است.

این درحالی است که تا پیش از اعلام رسمی برخی کارشناسان گمانه زنی کرده بودند که صحبت‌های تاج و مسئولان فدراسیون فوتبال فقط در حد مانور رسانه‌ای بوده و تاج در برابر فشارهای سیاسی نمی‌تواند خیلی مقاومت کند و فدراسیون به طور رسمی و قانونی مخالفت خود را با این انتقال اعلام نخواهد کرد.

مخالفت رسمی با واگذاری نفت به ملوان

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار