X بستن تبلیغات
5. Fixed

قطع گاز 10 هزار مشترک غرب تهران تا فردا

سخنگوی شرکت ملی گاز گفت: بر اثر فرونشست زمین و حادثه بوجود آمده تا فردا گاز منطقه شهران قطع خواهد بود.

باشگاه خبرنگاران جوان: مجید بوجارزاده سخنگوی شرکت ملی گاز گفت: حدود ساعت 5 صبح امروز در اثر فرونشست زمین در منطقه شهران و حفر گودالی به عمق حدود 20 تا 25 متر، شکستگی در خط لوله 8 اینچی گاز به وجود آمده است.

بوجارزاده افزود: در اثر پارگی و اتصال کابل برق و همچنین شکست خط لوله، گاز مشتعل شده است.

وی در ادامه افزود: بر اثر این حادثه گاز مناطق کوهسار، شهران و سولقان قطع شده ولی خوشبختانه هم اکنون آتش سوزی مهار شده است.

بوجارزاده با بیان این که در حال حاضر آتش سوزی مهار شده و در حال ترمیم و تعویض خط لوله گاز هستیم، اظهار داشت: گاز حدود 10 هزار مشترک در منطقه شهران، کوهسار، کن و سولقان تا فردا شب قطع خواهد بود.

سخنگوی شرکت ملی گاز با اشاره به بررسی های انجام شده در مورد این حادثه اظهار داشت: این موضوع در حال کارشناسی بوده ولی خوشبختانه بر اثر آتش سوزی خسارت جانی وارد نشده است.

وی هم چنین تصریح کرد: به احتمال زیاد گاز این مناطق تا فردا قطع خواهد بود و ساکنین حتما شیرهای اصلی ورودی گاز را بسته نگه داشته و در انتظار باشند تا مأمورین شرکت گاز به منازل آن ها مراجعه کنند.

به گفته ساکنان منطقه، بر اثر این حادثه تونل مترو در حال احداث واقع در این منطقه نیز دچار حادثه شده که گویا موجب تلفات جانی برای دو نفر نیز بوده است.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار