ایجاد گودالی به عمق 100 و عرض 50 متر در کوهسار/ محدودیت‌های ترافیکی به دنبال انفجار بامداد

سرهنگ حسن عابدی در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی خبرگزاری تسنیم، با اشاره به حادثه بامداد امروز و ترکیدگی لوله گاز در محدوده کوهسار در شمال غرب تهران، اظهار داشت: با توجه به حادثه بامداد امروز و به وجود آمدن گودال عمیقی در محل حادثه، محدودیت‌های ترافیکی در این منظقه اعمال می‌شود.

جانشین رئیس پلیس راهور تهران بزرگ در تشریح جزئیات محدودیت‌های اعمالی گفت: این حادثه در تقاطع ادهمی کوهسار به وقوع پیوست و با توجه به اصلی بودن این تقاطع، لازم است تا رانندگانی که قصد تردد در این مسیر را دارند، با توجه به محدودیت‌های اعمالی مسیرهای جایگزین را انتخاب کنند.

وی ادامه داد: مسیرهای محدود شده در پی این حادثه عبارتست از میدان شهران به سمت غرب، خیابان کوهسار از بزرگراه آبشناسان به سمت شمال و خیابان کوهسار از بالاتر از تقاطع عباسی (OPG) به سمت جنوب که به دلیل گودال ایجاد شده در این محدوده، مسدود هستند.

عابدی در خصوص مسیرهای جایگزین نیز گفت: رانندگانی که قصد عبور به سمت شمال و جنوب کوهسار را دارند می‌توانند از مسیرهای آبشناسان شرق و خیابان عباسی و همچنین خیابان عباسی به سمت شرق و میدان شهران به سمت جنوب استفاده کنند.

جانشین رئیس پلیس راهور تهران بزرگ افزود: با توجه به اینکه گودال ایجاد شده در حدود 100 متر عمق و 50 متر عرض دارد، به نظر می‌رسد انسداد به وجود آمده تا چند روز آینده به قوت خود باقی باشد و از این رو لازم است تا رانندگان نسبت به محدودیت‌های اعمال شده توجه کافی را داشته باشند.

وی در پایان از تمامی همشهریان خواست تا با توجه به وقوع این حادثه و انسداد برخی معابر، از تردد غیرضروری به سمت کن، سولقان و محدوده امامزاده داود به شدت اجتناب کنند.

انتهای پیام/

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار