قرچک ۱۳ شهید مدافع حرم دارد/احراز شهادت یک مدافع حرم

آزمان کادری در گفت و گو با خبرنگار مهر با اشاره به تلاش گروه های تکفیری برای جلوگیری از گسترش فرهنگ ناب اهل بیت عصمت و طهارت اظهار داشت: گروه های تروریستی و تکفیری با حمایت قدرت های غربی می کوشند تا از گسترش فرهنگ ناب اهل بیت جلوگیری کنند.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران قرچک افزود: شهدای مدافع حرم با تقدیم بهترین سرمایه خود در راه اهل بیت نشان دادند که پرورش یافته مکتب سرخ حسینی هستند و هیچگاه دست از اعتقاد و باور دینی خود نمی کشند.

وی ادامه داد: امروز شهدای مدافع حرم به عنوان بهترین الگو و اسوه برای جوانان و آینده سازان ایران اسلامی محسوب می شوند و باید زمینه معرفی هرچه بیشتر این شهدا را برای نسل جوان فراهم کرد.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران قرچک با اشاره به احراز هویت یکی از شهدای مدافع حرم شهرستان قرچک گفت:احراز شهادت رمضان علی بخشی مشخص شده است.

وی متذکر شد: شهرستان قرچک همواره در خط مقدم دفاع از ارزش ها و اصول اسلامی و دینی قرار داشته و تاکنون ۱۳ شهید مدافع حرم را تقدیم اهل بیت عصمت و طهارت کرده است.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار