آخرین وضعیت نقل وانتقالات استقلال /دو جای خالی در استقلال و مذاکره با چهار نفر!

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، لژیونر شدن امید ابراهیمی که رسانه های قطر از توافق قطعی او با الاهلی خبرداده بودند منتفی شد و تیم دیگری هم او را نمی خواهد و حالا این بازیکن می خواهد به استقلال بازگردد. استقلالی ها توافقاتی با آرش افشین که مد نظر برانکو بود اما حضورش بدلیل پر شدن لیست تیم پرسپولیس منتفی شد داشته اند. آبی ها می خواهند شنبه با افشین که سهمیه لیگ برتر محسوب نمی شود قرارداد ببندند. علاوه بر این‌ها پژمان منتظری که الاهلی او را نمی خواهد نیز مدنظر است. از بین منتظری و پادوانی یک نفر جذب می شوند که در این میان با مدیربرنامه های پادوانی توافقات نهایی انجام شده اما اگر منتظری چراغ سبز نشان دهد او در اولویت خواهد بود.

از سویی دیگر استقلال سهمیه ششم لیگ برتری خود را جذب نکرده و بشدت پیگیر جذب این هافبک ذوب آهن هستند و حتی پیشنهاد خود را قبل از اتمام فصل به او ارایه کرده اند. حال مشخص نیست استقلال که فقط دو جای خالی دارد چگونه در حال مذاکره با چهار بازیکن است. گفته می‌شود استقلالی ها بدنبال معاوضه حدادی فر در ازای قربانی و فرشید باقری دو خرید جدید خود هستند تا از این طریق یک جای خالی دیگر ایجاد کنند. احتمال فسخ با رمضانی نیز گزینه دیگر آبی ها است. اخباری نیز به گوش می رسد که شاید منصوریان نهایتا بدلیل مصدومیت طولانی مدت چشمی نام او را نیز از لیست خارج کرده و نیم فصل و پس از بهبودی کامل نام او را به تیم اضافه کند.

خبرآنلاین

116

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار