X بستن تبلیغات
5. Fixed

قطعی گاز منطقه شهران و کن تا فردا شب ادامه دارد/ اهالی شیر گاز را باز نکنند

به گزارش گروه اقتصاد خبرگزاری میزان، مجید بوجارزاده، درباره حادثه انفجار خط لوله گاز صبح امروز در منطقه شهران تهران گفت: بر اثر حفاری مترو و نشست زمین، حفره‌ای در ابعاد 20 متر در 20 متر ایجاد شد که منجر به شکست خط لوله 8 اینچ تغذیه گاز و قطع کابل برق عبوری از این محدوده و در نتیجه انفجار و آتش سوزی شده است.
 
وی ادامه داد: در اثر پارگی و اتصال کابل برق و همچنین شکست خط لوله، گاز مشتعل شده است.

بوجارزاده با بیان این که در حال حاضر آتش سوزی مهار شده و در حال ترمیم و تعویض خط لوله گاز هستیم، اظهار کرد: گاز حدود 10 هزار مشترک در منطقه شهران، کوهسار، کن و سولقان تا فردا شب قطع خواهد بود.

وی ادامه داد: در حال حاضر این منطقه در اختیار شرکت ملی گاز است از این رو از مردم این مناطق تقاضا می‌شود که شیر گاز منزل خود را ببندند و مراقب باشند تا این شرکت بتواند در اسرع وقت و حداکثر تا پایان فردا شب خط لوله را تعویض کند.

سخنگوی شرکت ملی گاز یادآور شد: این حادثه خسارت جانی نداشته اما میزان خسارت مالی هنوز برآورد نشده است.

به گزارش میزان، با وجود آنکه سخنگوی شرکت ملی گاز مدعی شده خسارت جانی در این حادثه رخ نداده است، اما عضو شورای شهر تهران از فوت دو کارگر مترو در این حادثه خبر داده است.

انتهای پیام/

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار