تخفیف فروش بازی‌های The Witcher 3 ،Star Wars Battlefront و غیره در Origin

تخفیف فروش بازی‌های The Witcher 3 ،Star Wars Battlefront و غیره در Origin

در حال حاضر در Origin شرکت الکترونیک‌آرتز شاهد تخفیف گروهی از بازی‌ها نظیر The Witcher 3: Wild Hunt ،Star Wars Battlefront و Battlefield 4 هستیم. در ادامه مطلب همراه ما باشید.

هم اکنون امکان دریافت بازی‌هایی نظیر Dragon Age: Inquisition به قیمت ۱۰دلار، Star Wars Battlefront به قیمت ۲۰دلار، Battlefield 4 و Hardline هر کدام به قیمت ۵دلار، Plants vs Zombies: Garden Warfare 2 به قیمت ۳۰دلار، FIFA 16 به قیمت ۲۰دلار، نسخه جدید بازی Need for Speed به قیمت ۳۰دلار در Origin وجود دارد. لیست کامل این بازی‌ها را در اینجا مشاهده خواهید کرد.

بعلاوه موارد بالا، پیشنهاداتی نیز برای بازی The Sims 4، بسته‌های گسترش دهنده و محتوای دانلودی آن وجود دارد. بازی The Sims 4 به قیمت ۲۴ دلار، بسته‌های گسترش دهنده Get to Work و Get Together هر کدام به قیمت ۲۰دلار، Spa Day و Outdoor Retreat به قیمت ۱۵دلار و آپگرید Digital Deluxe که دارای محتوای اضافه‌ می‌باشد به قیمت ۶دلار قابل دریافت می‌باشند.

تنها بازی که متعلق به شرکت الکترونیک‌آرتز نبوده اما در لیست این پیشنهاد قرار دارد بازی The Witcher 3 می‌باشد که ۳۰ دلار قیمت دارد.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار