X بستن تبلیغات
5. Fixed

‫تمساخ کودک 2 ساله را تکه تکه کرده بود / جسد در درون تالاب پیدا شد + عکس

رکنا: جسد تکه تکه شده کودک دو ساله ای که سه شنبه شب توسط تمساح دیزنی لند به درون تالاب کشیده شد، کشف شد.

در حادثه وحشتناکی کودک بازیگوش دو ساله ای که در نزدیکی تالابی واقع در دیزنی لند مشغول بازی بوده، توسط تمساح خشمگینی شکار می شود. جستجوها برای یافتن این کودک نوپا با کشف جسد وی در روز چهارشنبه خاتمه می یابد. به محض ربوده شدن این کودک توسط تمساح خاموش تالاب خانواده قربانی به همراه نیروهای مربوطه جستجو را برای یافتن فرزندشان آغاز کردند که در نهایت روز چهارشنبه غواصان بدن این کودک دو ساله را در آب های تیره این تالاب کشف کردند. این حادثه تلخ بعد از مرگبارترین تیراندازی دسته جمعی در تاریخ امریکا فلوریدا را به سمت وضعیت وخیمی کشانده و سایه غم بر این شهر سنگینی می کند. طبق اظهارات مسئولان والت دیزنی مرگ این پسربچه نخستین مرگ در تاریخ 45 ساله فعالیت آنها محسوب می شود. پدر این پسربچه دیوانه وار سعی بر نجات فرزندش در زمان وقوع حادثه داشته، اما قامت بلند تمساح شکارچی مانع موفقیت وی شد. جسد این کودک دست نخورده برای تعیین علت دقیق مرگ به پزشکی قانونی منتقل شده، اما احتمال می رود وی بر اثر خفگی جان خود را از دست داده باشد.

طعمه این تمساح سنگدل 10 یا 15 متر آن طرف تر از محلی که ربوده شده بود در اعماق تالاب کشف شد. والدین کودک مت و ملیسا گریوز پریشان و شوک زده از این حادثه هستند و مادر این کودک در شرایط روحی بدی بسر می برد. طبق گفته مقامات طول این تمساح بین 1.2 تا 2.1 تخمین زده شده است. گرچه وجود تمساح در فلوریدا رایج است، اما حمله این خزندگان به انسان ها نادر بوده است. طبق اظهارات "نیک ویلی" کارشناس حیات وحش قبل از این حادثه تنها 22 مرگ ناشی از حمله تمساح از سال 1948 در فلوریدا به ثبت رسیده است. "ترزا جاکوبز" شهردار اورنج، فلوریدا اذعان داشته چند روز گذشته برای جامعه ما ثانیه های وحشتناک و دردآوری رقم خورده است.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار