X بستن تبلیغات
5. Fixed

فسخ قرارداد یکی از خریدهای استقلال؟

ممکن است قرارداد یکی از خریدهای جدید استقلال فسخ شود.

خبرآنلاین: ممکن است قرارداد یکی از خریدهای جدید استقلال فسخ شود.

فرشید باقری، بازیكنی كه روز 15 خرداد ماه با قرارداد دو ساله به استقلال پیوست، در آستانه فسخ قراردادش است. احتمال اینكه قرارداد این بازیكن فسخ شود كم نیست. ماجرا این است كه وزارت ورزش از باشگاه استقلال ایراد گرفته كه چرا بازیكنی كه فصل گذشته 150 میلیون تومان گرفته را با قراردادی 900 میلیون تومانی جذب كرده اند.

وزارت ورزش ایراد گرفته كه این بازیكن به چه دلیل باید قرارداد 6 برابر شود و البته این ایراد وزارتخانه هم جای تامل دارد. چراكه فرشید باقری نه در تیم ملی حضور دارد نه در فصل گذشته كار خاصی كرده كه بخواهد قراردادش 6 برابر شود.

البته استقلالی ها هم زمانی كه با این بازیكن قرارداد می بستند فكر می كردند كه جذب قاسم حدادی فر منتفی شده است. اما الان ان ها توانسته اند به خرید قاسم حدادی فر نزدیك شوند.

امید ابراهیمی هم كه ماندنی شده و می توانند زوج امید ابراهیمی و قاسم حدادی فر را داشته باشند و این گونه از زیر فشار وزارت ورزش هم خارج خواهند شد و می توانند یك خط هافبك قوی تر بسازند.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار