با مردم محلی سراسر جهان آشپزی کنید!

اکنون بیشتر از همیشه فرصت سفارشی کردن تجارب سفرتان و زندگی با مردم محلی هرجا که می روید را دارید.

برترین ها: اکنون بیشتر از همیشه فرصت سفارشی کردن تجارب سفرتان و زندگی با مردم محلی هرجا که می روید را دارید. «Airbnb» به شما امکان می دهد یک آپارتمان مناسب در یک محله خلوت پیدا کنید در حالیکه «Vayable» تجربه فعالیت های فرهنگی منحصربفردی را به شما پیشنهاد می کند. استارتاپ «BonAppetour» نیز با ارتباط دادن توریست ها با آشپزهای محلی به روش مشابهی کار می کند، به این صورت که می توانید در پخت غذا به آشپزها کمک کنید و سپس در کنار آنها یک غذای اصیل محلی بخورید.

یکی از مکان هایی که این استارتاپ انجام می شود ژاپن است. در ژاپن میزبان ها فعالیت هایی مثل مراسم چای ژاپنی، آماده کردن جعبه های بنتو، پخت گیوزا (نوعی پیراشکی) را به بازدیدکنندگان ارائه می دهند و خاطره به یادماندنی از سفر را برای میهمانان رقم می زنند. 

با مردم محلی سراسر جهان آشپزی کنید!با مردم محلی سراسر جهان آشپزی کنید!با مردم محلی سراسر جهان آشپزی کنید!با مردم محلی سراسر جهان آشپزی کنید!با مردم محلی سراسر جهان آشپزی کنید!با مردم محلی سراسر جهان آشپزی کنید!

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار