آمار فاجعه‌بار رونالدو در ضربات ایستگاهی

ساعت 24- کریستیانو رونالدو در رده ملی تا به حال نتوانسته است ضربه ایستگاهی را تبدیل به گل کند این در حالی است که او 34 بار برای زدن ضربات ایستگاهی در رده ملی پشت توپ قرار گرفته است.

 پرتغال در اولین دیدار خود در یورو برابر ایسلند نمایش پایین‌تر از حد انتظاری را ارائه داد و در نهایت به تساوی یک بر یک رسید. در این دیدار کریستیانو رونالدو چند بار برای زدن گل از جمله چند ضربه ایستگاهی اقدام کرد که موفق نبود تا خیلی‌ها توانایی او در زدن ضربات ایستگاهی را زیر سوال ببرند. با به یادآوردن این موضوع که آخرین گل رونالدو برای پرتغال روی ضربات ایستگاهی چه زمانی بوده است هیچ گلی به ذهن ما خطور نمی‌کند.

برنده سه توپ طلای فوتبال جهان تا به حال نتوانسته است در رده ملی روی ضربات ایستگاهی گلزنی کند. آمار او در رئال مادرید نیز کم بوده است. رونالدو تا به حال در تورنمنت‌های مختلف 34 ضربه ایستگاهی (18 جام جهانی، 16 یورو) و هنوز نتوانسته یک ضربه را تبدیل به گل کند.

بیشترین ضربات ایستگاهی در تورنمنت‌های مختلف

کریستیانو رونالدو 34 (صفر)

گئورگی هاجی 27 (صفر)

میشل پلاتینی 25 (2)

رونالد کومان 22 (صفر)

زیدان 21 (2)

آمار کریستیانو رونالدو در رئال مادرید نیز چندان جالب توجه نیست. او از 594 ضربه ایستگاهی برای رئال در لالیگا و لیگ قهرمانان اروپا 41 گل به ثمر رسانده است. یعنی 6.9 درصد.

بیشترین گل‌های زده روی ضربات ایستگاهی در تورنمنت‌های مهم اروپایی از سال 1978:

توماس هسلر (آلمان): 20 درصد

دیوید بکام (انگلیس): 15 درصد

هریستو استوویچکوف (بلغارستان): 11 درصد

زین‌الدین زیدان (فرانسه): 9.5 درصد

میشل پلاتینی (فرانسه): 8 درصد

ایسنا

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار