تلخ‌ ترین نقل‌ و انتقالات این فصل برای سرخابی‌ها

 به گزارش سرویس ورزشی"جام نیوز"، مهرداد دوست داشت پرسپوليسي شود و ارسلان هم بارها از علاقه‌اش به حضور در استقلال حرف زده بود. با اين وجود هر دوي آنها با تيم‌هاي‌شان قرارداد داشتند و بايد از راه‌آهن و نفت تهران رضايتنامه مي‌گرفتند. محمدي و مطهري مدتها منتظر اقدام سرخابي‌ها باقي ماندند، اما نه پرسپوليس براي جذب مهرداد آنقدرها مصمم بود و نه استقلال براي گرفتن ارسلان پا پيش گذاشت. در نهايت هم اين دو مهاجم تيم‌هاي تهراني، ناچار شدند انتخاب‌هاي ديگري داشته باشند و به اين ترتيب هر دو در يك روز، به فاصله چند ساعت سر از تيم‌هاي جديد درآوردند. سپاهاني‌ها كلي پول دادند و رضايتنامه محمدي را گرفتند، صبا هم به سرعت از آزاد شدن بازيكنان نفت در پي واگذاري اين تيم استفاده كرد و سه بازيكن از آنها گرفت كه يكي‌شان ارسلان مطهري بود.

مربيان نخواستند

با وجود علاقه هواداران به جذب محمدي و مطهري، اين دو بازيكن از پرسپوليس و استقلال دور ماندند؛ آنچه به نظر مي‌رسد بيش از هر چيز ديگري ناشي از بي‌ميلي مربيان دو تيم براي جذب آنها بوده است. در پرسپوليس، برانكو آشكارا وحيد اميري را به مهرداد محمدي ترجيح داد و زورش را روي جذب اين بازيكن گذاشت. او كه در همين پست  اميد عاليشاه را هم در اختيار داشت، ترجيح داد بقيه خريدهايش را در نقاط ديگر زمين انجام بدهد. در طرف مقابل عليرضا منصوريان هم هيچوقت به خريد ارسلان مطهري روي خوش نشان نداد. از يك سو رابطه او با قنبرزاده خوب نبود و از سوي ديگر برخي بي‌انضباطي‌هاي مطهري در طول فصل گذشته باعث شده بود اين بازيكن تا حدودي از چشم عليمنصور بيفتد. به نظر مي‌رسد شرايط جذب مطهري براي استقلال راحت‌تر از پرسپوليسي شدن محمدي بود، اما آبي‌ها اين مهاجم را نخواستند.

بانک ورزش

110

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار