کنعانی، یک قدم جلوتر از همه! / شرط جالب فرزاد حاتمي برای پرسپولیس+ عکس

 به گزارش سرویس ورزشی"جام نیوز"، محمد حسين كنعاني‌زادگان در حالي به استقلال پيوست كه در دو سال گذشته انواع و اقسام كري‌خواني‌ها را عليه اين تيم انجام داده بود. او كه تصور مي‌كرد همچنان با پرسپوليس قرداد دارد، سعي داشت با مصاحبه‌هاي مختلف و نشان دادن عدد شش، خودش را در قلب هواداران جا كند تا در بازگشت به اين تيم كار راحت‌تري داشته باشد. با اين وجود، مدافع پيشين ملوان بعد از پايان خدمت سربازي‌اش از سازمان ليگ استعلام كرد و متوجه شد هيچ قراردادي با پرسپوليس ندارد. اينطوري بود كه ناگهان در چرخشي باورنكردني با استقلالي‌ها پاي ميز مذاكره نشست و به سرعت توافق كرد. او حالا بازيكن جديد و احتمالا فيكس استقلال است، اما مشكل اينجاست كه انبوه عكس‌ها از او با ژست‌هاي هوادارانه پرسپوليس وجود دارد كه در حال دست به دست شدن است. كنعاني‌زادگان حتي بعد از پيروزي پرگل پرسپوليس در داربي هم بيكار نماند و با ژست شادي گل سرخپوشان در آن بازي خاص، عكسي به يادگار انداخت. او احتمالا تصورش را هم نمي‌كرده كه در فاصله كوتاهي بعد از ثبت آن تصوير، به تيمي ملحق شود كه اين همه برايش كري خوانده بود!

شرط جالب حاتمي

وضعيت امروز كنعاني‌زادگان از جهاتي شبيه داستان فرزاد حاتمي در ليگ سيزدهم است. او در حالي بين دونيم‌فصل آن سال به پرسپوليس اضافه شد كه سال قبلش در استقلال توپ زده بود. حاتمي هنگام عضويتش در استقلال يكي از ركوردداران نشان دادن عدد چهار به شمار مي‌رفت و بارها با اين ژست در كنار هواداران ديده شده بود. با اين وجود او به پرسپوليس علي دايي آمد كه در ليگ سيزدهم شانس اول قهرماني محسوب مي‌شد. فرزاد البته بارها توضيح داد كه تنها لجبازي‌اش با يك نفر (احتمالا امير قلعه‌نويي) باعث پيوستنش به پرسپوليس شده است. در هر صورت برخورد هواداران پرسپوليس با حاتمي چندان گرم و صميمي نبود و او بعد از سپري كردن يك دوره كوتاه و ناموفق در جمع سرخپوشان، از اين تيم جدا شد. جالب اينكه بعد از حضور او در پيراهن پرسپوليس، هواداران به طور مكرر از او مي‌خواستند براي جبران گذشته، عدد شش را نشان بدهد، اما فرزاد حاتمي مي‌گفت در تنها صورت قهرماني پرسپوليس در پايان فصل اين كار را انجام مي‌دهد! با تمام اين اوصاف به نطر مي‌رسد كنعاني‌زادگان حتي از فرزاد حاتمي هم بي‌باك‌تر است، چرا كه بلافاصله بعد از حضورش در استقلال، شرح اينستاگرامش با شش قلب قرمز آبي را حذف كرده و همان مطلب را با چهار قلب آبي به انتشار رسانده است!

بانک ورزش

110

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار