آلمان 0-0 لهستان/ توقف مانشافت مقابل یاران لواندفسکی

وبسایت رسمی برنامه نود - آلمان در دومین بازی خودش به تساوی بدون گل مقابل یاران لواندفسکی رضایت داد تا اوکراین با این نتیجه با جام پانزدهم خداحافظی کند.

به گزارش وبسایت نود، تیم های آلمان و لهستان از ساعت 23:30 در دور دوم مرحله گروهی یورو 2016 به مصاف یکدیگر رفتند.

آلمان ها بازی را بهتر آغاز کردند و چند فرصت هم بدست آوردند اما بازی رفته رفته متعادل شد. بازی در ادامه بیشتر در میانه زمین دنبال شد و هر دو تیم در دادن پاس های آخر ضعیف کار کردند به طوری که یواخیم لوو در کنار زمین از عملکرد بازیکنانش کلافه شد. نیمه نخست در نهایت با برتری نسبی آلمان که در خط حمله زهردار نبود و بدون اینکه توپی از خط دروازه ها رد شود به پایان رسید.

نیمه دوم سریع و هیجانی آغاز شد و لهستان در همان ابتدا جدی ترین موقعیت خودش را بدست آورد اما میلیک در یک موقعیت مناسب ضربه سرش را به بیرون زد. بازی در ادامه پایاپای دنبال شد و تیم لهستان در دقیقه 58 می توانست به گل برسد اما ضربه میلیک روی پاس لواندفسکی با اختلاف اندکی به بیرون رفت.

آلمان در ضد حملات خطرناک نشان داد و در دقیقه 65 توسط شوت کروس که با فاصله اندکی از بالای دروازه لهستان به بیرون رفت می توانست به گل برسد. لهستان در دقیقه 68 بار دیگر صاحب موقعیت خوبی شد اما میلیک باز هم نتوانست از آن استفاده کند. اوزیل بلافاصله پس از این صحنه می توانست لهستان را تنبیه کند اما فابیانسکی با یک عکس العمل خوب ضربه او را به کرنر فرستاد.

دو تیم باوجود تعویض های هر دو مربی در دقایق پایانی تمایل زیادی به زدن گل نشان ندادند و بازی آرام دنبال شد. بی دقتی بازیکنان در ارسال پاس های آخر در دقایق پایانی ادامه پیدا کرد تا این بازی نه چندان جذاب با نتیجه تساوی بدون گل به پایان برسد و هر دو تیم بدین ترتیب 4 امتیازی شوند. اوکراین که پنج شنبه شب مغلوب ایرلندشمالی شد با این نتیجه با جام پانزدهم خداحافظی کرد.

 2031

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار