پلیس فتا: فریب تبلیغات اینترنتی تورهای ارزان قیمت در ماه رمضان را نخورید

رئیس پلیس فتا قم هشدار داد عده‌ای سودجو با راه‌اندازی صفحات و سایت‌های جعلی در فضای اینترنت اقدام به تبلیغ تورهای ارزان قیمت داخلی و خارجی در ماه مبارک رمضان می کنند.

آفتاب :

سرهنگ علی موالی اظهارداشت: کلاهبرداران با ارائه قیمت‌های بسیار پایین، افراد را ترغیب می‌کنند تا از خدمات بنگاه آنان بهره‌مند شوند اما غافل از اینکه بررسی‌ها نشان داده است که این تورهای ارزان قیمت تنها پوششی برای کلاهبرداری از مسافران است.

وی افزود: بررسی‌ها نشان می دهد این افراد سودجو با قرار دادن عکس‌های جعلی، از تورها و محل‌های اقامت مسافران و استفاده از عناوینی نظیر تخفیف ویژه ماه رمضان افراد را ترغیب به استفاده از این تورها می‌کنند و مسافران پس از واریز وجه نقد به حساب این افراد دیگر نمی‌توانند با این افراد ارتباطی برقرار کرده و آنها متواری می‌شوند.

به گزارش میزان، رئیس پلیس فتا استان قم افزود: شهروندان دقت لازم را در این زمینه داشته و فراموش نکنند که رفتن به سفرهای داخلی و خارجی آن هم با امکانات ویژه و با قیمت‌های بسیار پائین تنها می‌تواند ترفند کلاهبرداران حرفه‌ای باشد.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار