Xبستن تبلیغات

‫پسر بچه 6 ماهه سکته کرد / پدر و مادر این نوزاد دستگیر شدند

نارگل شکیبا ۲۸ خرداد ۱۳۹۵ 465 بازدید اولین نفری باشید که درباره این خبر نظر میدهید. پسر بچه 6 ماهه سکته کرد / پدر و مادر این نوزاد دستگیر شدند

رکنا: زوجی که دهه 20 زندگی خود را سپری می کنند به اتهام قتل پسر 6 ماهه شان بازداشت شدند.

زن و شوهر جوانی در معرض اتهام خفه کردن فرزندشان با کمربند قرار دارند. امدادگران روز یکشنبه، 12 ژوئن با حضور در منزل این زوج در غرب میدلندز با کودکی مواجه شدند که دچار ایست قلبی شده بود. قربانی به سرعت به بیمارستان انتقال داده شد، اما متاسفانه درگذشت. پدر 24 ساله و مادر 23 این کودک با نام مستعار "کایدن" به ظن قتل فرزندشان بازداشت شدند که البته در حال حاضر با قید وثیقه آزاد هستند. همسایگان این زوج مدعی شده اند که آنها فرزند 6 ماهه شان را با کمربند به قتل رساندند. جسد وی به پزشکی قانونی انتقال داده شده، اما نتیجه آن روزهای آتی آماده خواهد شد. در تحقیقات پلیس یکی از همسایگان مظنونین اذعان داشته این کودک اکثر مواقع در کالسکه در حال گریه بوده و والدین وی به آن توجهی نمی کردند که چه مشکلی باعث گریه فرزندشان شده است. یکی دیگر گفته همه چیز خوب به نظر می رسیده اما هیچ شخصی نمی داند پشت درهای بسته این خانه چه اتفاقی افتاده است. همسایه دیگر "اما میلار" 23 ساله اضافه کرده این زوج هر دو بیکار بوده اند و پسر 4 ساله دیگری نیز دارند و مرگ این پسر داستان غم انگیزی است. طبق اظهارات سخنگوی پلیس غرب میدلندز روز یکشنبه 12 ژوئن ساعت 2 بعدازظهر گزارش ایست قلبی یک کودک 6 ماهه را دریافت کردند که بررسی های پزشکی نشان می دهد این کودک به خاطر خفگی فوت نکرده است بلکه به خاطر فشارهای روحی که در این سن به او وارد شده است باعث ایست قلبی او شده است.


برای دیدن حوادث روز کلیک کنید.

کانال رسمی رکنا در تلگرام

صفحه رسمی رکنا در اینستاگرام

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار