حرکت منشوری پوگبا سانسور شد

حرکت منشوری پل پوگبا، ستاره تیم ملی فرانسه، در دیدار مقابل رومانی، به طور گسترده سانسور شد تا حاشیه ای برای خروس ها ایجاد نشود.

ورزش سه: حرکت منشوری پل پوگبا، ستاره تیم ملی فرانسه، در دیدار مقابل رومانی، به طور گسترده سانسور شد تا حاشیه ای برای خروس ها ایجاد نشود.

بعد از گل دوم دیمیتری پایت به آلبانی، یکی از 32 دوربینی که از زوایای مختلف به تصویربرداری رقابت های یورو می پردازند، صحنه ای از یک ژست غیر اخلاقی پل پوگبا ضبط کرد که در آن ستاره نه چندان پرفروغ این روزهای تیم ملی فرانسه انتقامجویانه به سمت جایگاه خبرنگاران حاضر در ورزشگاه انجام می دهد. صحنه ای که  نه تنها بروی آنتن نرفت بلکه از لیست گالری تصاویری که بعد از بازی در اختیار کانال های تلویزیونی قرار می گیرد نیز حذف شد.

بعد از پخش تنها عکسی که از این واقعه با کیفیت کپچر تلویزیونی روی توئیتر در فضای مجازی منتشر شد، سایت اکیپ به سراغ مدیر بی این اسپورت که صاحب حقوق پخش بازی هاست رفت. فلوران هوزو مدیر این شبکه در پاسخ گفته است: "من دیشب تصمیم گرفتم که این سکانس را در مجله بعداز ظهرمان پخش نکنیم ... ما حامی تیم ملی فرانسه هستیم و الان وقت ایجاد جنجال های بی مورد نیست". مدیریت این شبکه پیامکی به همه کارمندان هم فرستاده تا از پخش صحنه مورد بحث ممانعت ورزند.

هوزو با رد شایعاتی چون درخواست فدراسیون فوتبال فرانسه برای بررسی تصاویر تاکید می کند"اگر فدراسیون فوتبال فرانسه چنین در خواستی از ما داشته باشد با کمال میل حاضر به همکاری هستیم ... به هر حال مالک اصلی یوفا است که مجموعه تصاویر را در اختیار ما قرار می دهد."

به نظر می رسد رابطه نزدیک شبکه قطری بی این اسپورت که حق پخش رقابت ها را برعهده دارد و فرانسوی ها، تاثیری زیادی در این تصمیم داشت. قطری ها در چند سال اخیر سرمایه گذاری زیادی در فوتبال فرانسه انجام دادند و این ارتباط در این مورد به سود میزبان یورو 2016 تمام شده است.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار