‫پلمب تالار باغ پذیرایی در کرمان + عکس

رکنا:نماینده دادستان عمومی وانقلاب مرکز استان کرمان از پلمب یک تالار باغ پذیرایی، سفره خانه سنتی، رستوران و غیرفعال شدن موقت یک واحد تهیه غذای آماده (پیتزا-ساندویجی) در شهر کرمان خبر داد.

حمید گرامی در حاشیه بازدید طرح تیم عالی نظارت بر امنیت مواد غذایی که باحضور کارشناسان اداره بهداشت،دامپزشکی واداره نظارت بر اماکن اجرا شد، اظهار داشت: این طرح از سال 93آغاز و به صورت مستمر توسط دادستانی مرکز استان در حال انجام است و با متخلفان و برهم زنندگان امنیت غذایی شهروندان برخورد قاطع وقانونی صورت می‌پذیرد.
این مقام قضائی اعلام کرد: در این بازدید مقادیر زیادی گوشت و مواد غذایی غیرقابل مصرف که در شرایط نامطلوب ونامتعارف فراوری و نگهداری می شد، غیر قابل استفاده تشخیص داده و جمع آوری شد.
وی ادامه داد: یک واحد صنفی سفره خانه بدلیل عدم رعایت موازین شرعی، اخلاقی و داشتن 50کیلوگرم گوشت فاسد وغیر قابل مصرف پلمب شد.
این مقام قضائی ضمن هشدار به مراکز ارائه قلیان،تاکید کرد: ارائه قلیان به بانوان وافراد زیر 18سال ممنوع است و با متخلفین برخورد قانونی صورت خواهد پذیرفت.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.


تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار