‫مرد جوان در آتش سوزی خیابان خاوارن سوخت+ عکس

رکنا: زیرزمین یک خانه مسکونی در خیابان خاوران آتش گرفت و یک مرد جوان دچار سوختگی شد.

در پی تماس همسایگان با سامانه 125 و اعلام وقوع این حادثه در ساعت 19:09 عصر دیروز، بی درنگ آتش نشانان ایستگاه 99 به خیابان خاوران، خیابان بنی طباء اعزام شدند.

امیر خمسه حسن زاده فرمانده آتش نشانان اعزامی گفت: آتش نشانان به رغم ترافیک شدید عصرگاهی وهمچنین تنگ بودن معبر منتهی به محل حادثه، به سرعت خود را به محل حادثه رسانده و عملیات خاموش کردن آتش را آغاز کردند.

وی در مورد چگونگی بروز این آتش سوزی اظهار داشت: بنا به گفته همسایگان، مرد جوانی در زیرزمین یک منزل مسکونی قدیمی به مساحت 40 متر مربع مشغول پخت و پز بود که ناگهان این مکان دچار آتش سوزی شد.

امیر خمسه حسن زاده اضافه کرد: به دنبال وقوع این حادثه، این مرد 23 ساله با توجه به وجود دو سیلندر 11 کیلویی گاز مایع به سرعت اقدام به خاموش کردن آتش کرد که تلاش وی موثر نبود و خود او نیز از ناحیه دست و صورت دچار سوختگی شد.

ین فرمانده آتش نشانی تصریح کرد: آتش نشانان با توجه به این که آتش در حال سرایت به طبقه بالا بود بلافاصله با بستن دستگاه تنفسی و کشیدن یک رشته لوله آبدهی وارد ساختمان شده و همزمان با خاموش کردن آتش، شخص مصدوم را از میان دود و آتش خارج کردند.

وی با اشاره به بیرون آوردن هر دو سیلند گاز از زیرزمین خانه، گفت: نیروهای آتش نشانی مصدوم را تحویل عوامل اورژانس دادند و همچنین با تخلیه کامل دود، محل حادثه را کاملا ایمن کردند.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار