دانلود کنید: تمام والپیپرهای رسمی OnePlus 3

وان‌پلاس ۳ به تازگی روانه بازار شده است، این گوشی تراز اول در کنار مشخصات سخت‌افزاری چشمگیری که دارد از والپیپرهای بسیار زیبایی نیز بهره می‌برد که در این پست می‌توانید آنها را دانلود کنید.

گوشی‌های همراه هوشمندِ پرچمدار همیشه مورد لطف و مرحمت بیش از حد سازندگان خود هستند،‌ وان‌پلاس نیز گوشی پرچمدار وان‌پلاس ۳ را حسابی تحویل گرفته و در کنار امکانات بسیار بالای سخت‌افزاری، این گوشی هوشمند تراز اول از والپیپرهای زیبا و جذابی نیز بهره می‌برد. خوشبختانه طراح این والپیپرهای زیبا که دل هر کاربری را می‌برد دست و دلبازی به خرج داده و والپیپرهای وان‌پلاس ۳ را برای دانلود قرار داده است تا سایر کاربران گوشی‌های همراه هوشمند نیز بتوانند از این والپیپرهای باکیفیت و زیبا بهره ببرند.

OnePlus-3-wallpaper

این والپیپرها در دو ابعاد ۱۹۲۰در ۱۹۲۰ پیکسل و ۳۸۴۰ در ۳۸۴۰ پیکسل برای دانلود قرار داده شد‌ه‌اند. با این حساب نه تنها می‌توان آنها را برای گوشی موبایل دانلود کرد، بلکه به راحتی می‌توان از والپیپرهای زیبای وان‌پلاس ۳ به جای پس زمینه کامپیوتر نیز استفاده کرد.

اگر این همه تعریف و تمجید از والپیپیرهای پرچمدار وان‌پلاس دل شما را هم برده، پیشنهاد می‌کنیم برای دانلود والپیپرهای وان‌پلاس ۳ به این لینک مراجعه کنید.

droid-life.com

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار