ژست علی صادقی در جشنواره فیلم فجر 94 + عکس

علی صادقی در جشنواره فیلم فجر

سی و چهارمین دوره جشنواره فیلم فجر به طور رسمی کار خود را از دیروز آغاز کرده است و فیلم ها در بخش های مختلف برای دریافت سیمرغ بلورین با هم رقابت می کنند. بیشتر بازیگران و کارگردانان و عوامل سازنده فیلم ها در این جشنواره حضور دارند.

سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر در سینماهای کشور در حال برگزاری است. یکی از بازیگران حاضر در این جشنواره علی صادقی است که با تیپ جدیدی در این مراسم حاضر شده است.

در ادامه عکس هایی از برخی بازیگران مطرح را که در جشنواره حضور دارند ببینید.

علی صادقی در جشنواره فیلم فجر ، علی صادقی ، سی و چهارمین دوره جشنواره فجرعلی صادقی و دیگر بازیگران در جشنواره فیلم فجر ، سی و چهارمین دوره جشنواره فجر ، بازیگران در جشنواره فیلم فجرجشنواره فیلم فجر با حضور بازیگران در حال برگزاری است ، بازیگران در جشنواره فیلم فجر ، عکس بازیگرانجشنواره فیلم فجر با حضور بازیگران در سینماهای کشور برگزار میشود ، عکس بازیگران ، تیپ بازیگران در جشنواره فیلم فجرتیپ بازیگران در جشنواره فیلم فجر  ، تیپ بازیگران در جشنواره فیلم فجر ، بهنوش طباطبایی

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار