X بستن تبلیغات
5. Fixed

استقبال 1500 نفری هواداران استقلال و بنرهای حمایتی از منصوریان

وبسایت رسمی برنامه نود -  با وجود اینکه تمرین استقلال آغاز نشده است، حدود ۸۰۰ نفر از طرفداران استقلال در کمپ باشگاه حضور یافتند.

به گزارش وبسایت نود، نخستین تمرین تیم فوتبال استقلال جهت آماده‌سازی برای شانزدهمین دوره لیگ برتر در حالی از ساعت 18 امروز (پنجشنبه) در کمپ باشگاه برگزار می‌شود که هواداران استقلال استقبال خوبی از تمرین کرده و حدد 1500 نفر از آنها در کمپ باشگاه حضور یافته‌اند.

* با وجود اینکه هنوز دقایقی به تمرین باقی مانده در مسیرهای منتهی به تمرین ترافیک دیده می‌شود و هواداران در حال ورود به کمپ باشگاه هستند.

* هواداران استقلال دو بنر بزرگ از علی منصوریان را در کمپ باشگاه نصب کرده که بسیار جلب توجه می‌کند. همچنین تماشاگران پلاکاردهای مختلفی در دست دارند که روی برخی از آنها نوشته شده: داش علی به خونه خودت خوش آمدی، به انتظار فصل تو، تمام فصل‌ها گذشت.

* در میان هواداران استقلال تعدادی از هواداران بانوان استقلال نیز دیده می‌شوند.

* هنگامی که علیرضا منصوریان قصد داشت با خودرواش وارد کمپ شود هواداران استقلال دور خودرو او جمع شده و به تشویق او پرداختند.

* منصوریان به سختی از میان تماشاگران عبور کرد تا راهی رختکن شود.

* برخلاف سال‌های گذشته خودروی تماشاگران حق ورود به کمپ را ندارند و دربی قرار داده شده تا تنها خودروی اعضای تیم وارد کمپ شود.

* سیدمهدی رحمتی دومین نفری بود که به شدت از سوی تماشاگران استقلال مورد استقبال قرار گرفت. جالب اینکه بختیار رحمانی در خودرو رحمتی نشسته بود و این بازیکن هم مورد استقبال قرار گرفت.

* به غیر از پلاکاردهایی که برای تبریک به سرمربی استقلال در کمپ دیده می‌شد دسته گل‌های بزرگی برای تبریک به منصوریان در دستان هواداران بود.

* بازار انداختن عکس سلفی داغ است و بازیکنان به سختی می‌توانند به سمت رختکن بروند.

 

2020

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار