X بستن تبلیغات
5. Fixed

هجوم گرد و خاک به 4 استان کشور

رئیس مرکز اطلاعات وحوادث سازمان مدیریت بحران کشور گفت: نیروهای مدیریت بحران استان های کرمانشاه، ایلام، خوزستان و کردستان از به دلیل هجوم گرد و غبار و کاهش کیفیت هوا از کشور عراق در آماده‌باش کامل قرار دارند.

هجوم گرد و خاک

مهدی رحمتی‌نژاد، رئیس مرکز اطلاعات و حوادث سازمان مدیریت بحران کشور در خصوص آماده‌باش نیروهای مدیریت بحران اظهار داشت: نیروهای مدیریت بحران در استان‌های کرمانشاه، ایلام، خوزستان و کردستان از بعد از ظهر امروز(پنجشنبه) و طی روز جمعه(فردا) در آماده‌باش کامل قرار دارند.

وی افزود:‌ باتوجه به هشدار هواشناسی مبنی بر پیش بینی افزایش سرعت وزش باد و تشکیل توده گرد و خاک بر روی کشور عراق و انتقال آن به سمت کشور ما، استان‌های مذکور با پدیده‌ گرد و غبار و کاهش کیفیت هوا مواجه خواهند شد.

رئیس مرکز اطلاعات وحوادث سازمان مدیریت بحران کشور تأکید کرد: از هموطنان ساکن در نقاط مذکور درخواست می‌شود که جهت حفظ سلامت از هرگونه تردد، حضور و انجام فعالیت‌ در فضاهای آزاد طی روزهای پنجشنبه و جمعه خودداری کنند.

باشگاه خبرنگاران

مطالب مرتبط:

تصادف شدید و وحشتناک بخاطر گرد و خاک دراهواز + تصاویر

گرد و خاک در پایتخت

بارش باران خاک از آسمان لرستان +عکس

قطع آب و برق ایلام با هجوم ریز گردها

هوای خوزستان فعلا بدون گرد و خاک است

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار