Xبستن تبلیغات

فیسبوک «عمر‌ متین» بسته شد

عمر متین شخصی که مرگبارترین حملات درتاریخ آمریکا را در اوایل این ماه انجام داد، در پیغام فیس بوکی خود انجام حملات بیشتر بر علیه آمریکا تهدید کرده است.

خبرگزاری ایلنا: به گزارش اسپوتنیک، حساب فیس بوکی متین بسته شده که این پیغام‌ها نمی‌تواند از سوی عموم مردم مشاهده شود، با این حال، به گفته ران جانسون رئیس امنیت داخلی سنا در روز چهارشنبه، محققان توانسته‌اند تا برخی از ابعاد این صفحات را مورد بررسی قرار دهند.

بر طبق اظهارات جانسون، یکی از پیغام های متین چنین می‌گوید: "‌در چند روز آینده شما شاهد حملات داعش در خاک آمریکا خواهید بود."‌

در 12 ژوئن، عمر متین 29 ساله در کلاب شبانه همجنسگرایان پلاس در اورلاندو فلوریدا آتش گشود که در نتیجه آن 49 نفر کشته و 53 نفر دیگر زخمی شدند. روز چهارشنبه اف-بی-آی تایید کرد که این حمله به عنوان یک اقدام تروریستی در حال بررسی است.

به نقل از سی-ان-ان، صدیق متین، پدر او گفته است که پسرش هیچ ارتباطی با گروه تروریستی داعش که در شماری از کشور ها در سراسر جهان منع شده نداشته است.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار