تيموريان خيلي به ما كمك خواهد كرد/ قراردادهای خوبی را به خاطر پرسپولیس رد کردم

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، غلامرضا رضایی در مورد شرايط سايپا و بازي مقابل پديده در هفته هجدهم به خبرورزشي گفت: تمرينات خوبي را انجام داديم و بازي‌هاي دوستانه به سايپا كمك كرد تا در آمادگي خوبي قرار بگيرد. ما بازي سختي را با پديده داريم و آنها خوب فوتبال بازي مي‌كنند. بازي كردن مقابل چنين تيم‌هايي سخت است، اين در حالي است كه در ادامه بازي‌ها تمامي تيم‌ها خيلي سخت امتياز از دست مي‌دهند. ما جايي براي اشتباه كردن نداريم.

رضايي در مورد جدايي جواد نكونام و اضافه شدن آندرانيك تيموريان به ليست سايپا خاطرنشان كرد: جواد در بازي‌هاي گذشته خيلي به سايپا كمك كرد و بازي‌هاي خوبي را انجام داد. كاش او در تيم ما مي‌ماند، ولي به هر حال تصميم به جدايي گرفت. ما كاپيتان سابق تيم ملي را در اختيار داشتيم، ولي حالا كاپيتان فعلي تيم ملي را در كنار خودمان مي‌بينيم. تيموريان هم واقعاً بازيكن تأثيرگذاري است و مطمئن هستم كه خيلي به سايپا كمك خواهد كرد.

رضايي در مورد شانس سايپا براي گرفتن سهميه آسيا گفت: تيم ما پتانسيل گرفتن سهميه را دارد و اين هدفي است كه از ابتداي فصل دنبال مي‌كنيم. البته مشكلاتي وجود دارد، ولي بچه‌ها با تمام وجودشان بازي مي‌كنند. ما اميدوار هستيم كه در آينده وضعيت بهتر شود.

رضايي كه روزگاري در پرسپوليس، پرطرفدارترين تيم ايران، بازي مي‌كرد، حالا در تيمي بازي مي‌كند كه حاشيه‌اي ندارد. وقتي از رضايي مي‌پرسيم كه آيا نتايج پرسپوليس، تيم سابقش، را دنبال مي‌كند يا خير، مي‌گويد: الان فوتبال حرفه‌اي است و بازيكنان سعي مي‌كنند روي تيم خودشان تمركز كنند. من هم روي موفقيت سايپا تمركز مي‌كنم، ولي مگر مي‌شود پرسپوليس را از ياد ببرم؟ من قراردادهاي خيلي خوبي را كنار گذاشتم و به پرسپوليس رفتم، چون از بچگي اين تيم را دوست داشتم. الان اما بازيكن سايپا هستم و براي موفقيت اين تيم تلاش مي‌كنم.

خبر ورزشی

116

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار