شاهکار نقل و انتقالاتی پرسپولیس/ شاه ماهی «نه» گفت بازیکن لیگ یکی جایگزین شد!

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، عقد و فسخ قرارداد با محمدعلي فرامرزي، از ياد بردن اتمام زمان قرارداد محمدحسين كنعاني‌زادگان، جذب محسن ربيع‌خواه، تلاش بي‌سابقه براي جذب مهرداد محمدي و در نهايت گفتن جواب «نه» به اين بازيكن كه عاشق پرسپوليس بود، انتخاب عجيب‌ترين مدل مذاكره با كاوه رضايي كه نه ملي‌پوش است و نه تعداد گل‌هاي زده‌‌اش در فصل گذشته قابل توجه بوده و... البته پرسپوليس در مجموع خوب يارگيري كرده اما نقاط ضعفي هم دارد.

يكي ديگر از هنرنمايي‌هاي پياپي مديران باشگاه پرسپوليس، مذاكره كوتاه با احسان حاج‌صفي بود. اين بازيكن مشخص بود كه سرخپوش نمي‌شود چون به دنبال پيدا كردن تيمي در يونان و آلمان و اصلاً اروپاست و به اين زودي به ايران برنمي‌گردد اما موضوع وقتي جالب مي‌شود كه بدانيد وقتي مسئولان باشگاه پرسپوليس از جذب حاج‌صفي نااميد شدند، يك بازيكن كاملاً معمولي از ليگ يك جذب كردند!

موضوع از اين قرار است كه باشگاه پرسپوليس دو پيشنهاد جداگانه و كاملاً محرمانه به احسان حاج‌صفي ستاره تيم‌ملي كشورمان داد تا بتواند براي تقويت سمت چپ خط دفاع، اين بازيكن را به خدمت بگيرد اما وقتي دو طرف به بن‌بست برخوردند، برنامه دوم باشگاه استارت خورد و به دنبال يك مدافع چپ ديگر رفت اما به يك‌باره شاهد حضور «محسن ربيع‌خواه» از صنعت نفت آبادان در پرسپوليس بوديم. بازيكني كه در شرايط عادي، كمترين شانس براي حضور در پرسپوليس را نيز نداشت. با اين حساب، مسئولان باشگاه پرسپوليس در اقدامي عجيب و سؤال برانگيز، ربيع‌خواه را جانشين احسان حاج‌صفي كردند.

116

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار