فیلم: تیزر تبلیغاتی پورشه با بازی «کلی»

پورشه در ماه دسامبر گذشته اقدام به انتشار یک فیلم تبلیغاتی زیبا برای مدل 911 جدید در تلویزیون کرده بود که محمد علی کلی، بوکسر مسلمان و نام آشنایی جهانی در آن ایفای نقش می کرد.

وب سایت خودروبانک: پورشه در ماه دسامبر گذشته اقدام به انتشار یک فیلم تبلیغاتی زیبا برای مدل 911 جدید در تلویزیون کرده بود که محمد علی کلی، بوکسر مسلمان و نام آشنایی جهانی در آن ایفای نقش می کرد. اما پورشه اعلام کرده که با توجه به فوت این بوکسر محبوب دیگر این تیزر را در تلویزیون پخش نمی کند و انتشار آن را متوقف می کند که قطعاً این حرکت می تواند به دلیل ادای احترام این شرکت آلمانی به محمد علی کلی باشد.

عدم انتشار تیزر پورشه به احترام فوت محمد علی کلی

این تیزر تبلیغاتی قبل از فیلم برداری توسط محمد علی کلی خوانده و تایید شده بود و عنوان آن Compete (رقابت کردن) بود. در این تیزر محمد علی کلی نشان داده می شود که با جوانی خودش در حال مسابقه است و در صحنه هایی دیگر استاد بزرگ شطرنج Magnus Carlsen نشان داده می شود که آن هم در حال مسابقه با فردی مشابه خودش است. این صحنه ها در حال القای این موضوع است که تنها پورشه 911 جدید توانایی رقابت با مدل قدیمی و رویایی 911 را دارد.

برای یادآوری پورشه 911 جدید نه تنها از نظر ظاهری دچار تغییراتی شده بلکه روی آن یک پیشرانه جدید 3 لیتری Biturbo نصب شده که نسبت به گذشته نه تنها مصرف سوخت بهتری دارد بلکه از نظر توان تولیدی برتری دارد.

این تیزر تبلیغاتی کماکان روی صفحه یوتیوب پورشه قرار دارد و می توانید این فیلم را در زیر مشاهده کنید:


در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی تصویر زیر کلیک کنید.

عدم انتشار تیزر پورشه به احترام فوت محمد علی کلی

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار