X بستن تبلیغات
5. Fixed

کیک های تزیین شده شبیه حیوانات واقعی + تصاویر

مدل های جنجالی کیک های تزیین شده به شکل حیوانات در فیس بوک

با نگاه کردن به این کیک های تزیین شده متوجه خلاقیت طراح انها خواهید شد و هیچ نیازی به توصیف کار نیست. " هانا ادواردز" خانمی که با انتشار تصاویر زیبایی از تزیین کیک به شکل حیوانات در فیس بوک مورد حمله کامنت های گوناگون کاربران اینترنت قرار گرفت یکی از بهترین های این رشته است.

تزیین کیک ، تزيين كيك تولد ، تزيين كيك تولد خانگي

طراحی ایده های جالب تزیین کیک

تصاویر به خوبی گویای این نکته هستند که شباهت بین مدل و واقعیت کمی بیش از حد باور است. این خانم هنرمند 6 ماه برای طراحی مدلهای ارئه شده زمان صرف کرده است . " هانا " 33 ساله می گوید:مدتها پیش زمانی که تصمیم به این کار گرفتم بسیاری از اطرافیان مرا سرزنش کردند و گفتند این هنر من به ضرر حیوانات است چرا که در نهایت با چاقو خرد خواهند شد و به همین علت هم در فضای مجازی مرا با عنوان ضد حقوق حیوانات معرفی کردند در حالی که من تصویر و نگرشی کاملا متفاوت برای خلق این آثار داشته ام و هیچ هدفی برای افزایش خشونت علیه حیوانات در ذهنم نبوده است . شما تنها باید با برش زدن آن به فکر لذت خوردن کیک باشید نه چیز دیگر و در این مورد واقع بینانه عمل کنید. جالب است بدانید که علی رقم هزاران پیام مخالف انتشار این تصاویر فیس بوک انها را حذف نکرده است .

کیک تزیین شده  ، تزيين كيك تولد خانگي ، کیک حیوانات

کیک تزیین شده به شکل پنگوئن

کیک تزیین شده ، کیک حیوانات ، کیک حیوانات جنگل

کیک تزیین شده به شکل حیوانات

تزیین کیک ، کیک حیوانات جنگل ، کیک حیوانات مزرعه

تزیین کیک در خانه

تزیین کیک ، کیک حیوانات مزرعه ، کیک تولد حیوانات

ایده ی تزیین کیک در فیس بوک

تزیین کیک ، کیک تولد حیوانات ، عکس کیک حیوانات

تزیین کیک به شکل اسب

تزیین کیک ، عکس کیک حیوانات ، مدل کیک حیوانات

تزیین کیک سه بعدی برای جشن تولد و میهمانی

زیباترین تزیینات کیک ، مدل کیک حیوانات ، زیباترین کیک های تولد

زیباترین تزیینات کیک برای کودکان به شکل حیوانات اهلی و وحشی تزیین کیک ، زیباترین کیک های تولد ، مدل تزیین کیک با خامهتزیین کیک به شکل سگکیک تزیین ، تزیین کیک به شکل حیوانات اهلی و وحشی + تصاویر

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار