تیپ جالب حاکم دبی و همسر جدیدش +عکس

در سیاسی ۲۷ خرداد ۱۳۹۵ 29 بازدید

حاکم دبی به همراه خانواده اش برای دیدن مسابقات اسب سواری راهی لندن شد.

شیخ محمد بن راشد آل مکتوم حاکم دبی به همراه همسر و پسر بزرگ خود برای تماشای مسابقات اسب سواری لندن در انگلستان به سر می برند. حاکم دبی علاقه زیادی به اسب سواری دارد و خود یکی از سوارکاران خوب دبی است. در تصویر زیر شیخ محمد و همسرش را در لباسی غربی مشاهده می کنید.

هیا بنت حسین همسر شیخ محمد بن راشد همسر حاکم دبی شیخ محمد بن راشد Mohammed bin Rashid

شاهزاده هیا بنت حسین همسر کوچکتر «محمد بن راشد المکتوم» امیر دبی، دختر ملک حسین پادشاه سابق اردن  و رئیس فدراسیون جهانی اسب سواری است که سابقه شرکت در المپیک سال ۲۰۰۰ سیدنی در رشته پرش از مانع با اسب را داشته‌است. او از سال ۲۰۰۷ سفیر صلح سازمان ملل در موضوع گرسنگی و اهداف توسعه هزاره است.

هیا بنت حسین همسر شیخ محمد بن راشد همسر حاکم دبی شیخ محمد بن راشد Mohammed bin Rashidهیا بنت حسین همسر شیخ محمد بن راشد همسر حاکم دبی شیخ محمد بن راشد Mohammed bin Rashid

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

اسکریپت سایت خبری موریکس به فروش میرسد با تمامی امکانات اضافه شده و با بهترین رتبه و درامد.برای خرید با این آی دی تماس بگیرید https://telegram.me/ehsankhaleghii

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار