با جذب این بمب جذاب سهمیه پرسپولیس پر می‌شود

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، در سال‌هاي اخير اين استقلال بوده كه هم هوشمندانه خريد كرده و هم چهره‌هاي مطرح ليگ را جذب كرده است.

پرسپوليس به هر دليلي در سال‌هاي اخير ناكام فصل نقل و انتقالات بوده و حتي در آن سالي كه رويانيان با پورشه‌هاي معروف چند چهره سرشناس را به پرسپوليس آورد، اين مهره‌ها نتوانستند در تركيب تيم مؤثر باشند.

پرسپوليس اما امسال عقده‌گشايي كرده و عملكرد ضعيف گذشته خود را با جذب مهره‌هاي سرشناس و البته مورد نياز جبران كرد. پس از جذب بيرانوند توسط پرسپوليس،‌ استقلال، فرشيد باقري، وريا غفوري و بختيار رحماني را جذب كرد تا از رقيب سبقت بگيرد و همه را ياد سنوات اخير و ناكامي پرسپوليس در نقل و انتقالات بيندازد اما فرمان توقفي كه به گفته عمو نصي براي استقلالي‌ها صادر شد، موتور رقيب سنتي را روشن كرد و آنها يكي، پس از ديگري ستاره‌هاي مورد نظر را جذب كردند.

پرسپوليس، وحيد اميري را از چنگ استقلال درآورد، با سيدجلال حسيني قرارداد بست و ساسان انصاري را هم به تركيب خود اضافه كرد، در حالي كه استقلال جدا از وحيد اميري در جذب عزت پورقاز، احسان حاج‌صفي و قاسم حدادي‌فر هم ناكام بود و تنها توانسته ميلاد زكي‌پور و حسين كنعاني‌زادگان را جذب كند.

پرسپوليس در شرايطي تا الان برنده دربي پيش از فصل در نقل و انتقالات شده كه هنوز هر دو تيم فرصت جذب بازيكن را دارند. از سروش رفيعي به عنوان يكي از گزينه‌هاي خريد پرسپوليس ياد مي‌شود تا سهميه ليگ برتري اين تيم پر شود، در حالي كه اين بازيكن پيش از اين در سبد خريد استقلال هم قرار داشت. در هر صورت تا زمان شروع ليگ بايد منتظر جدال سرخابي‌ها باشيم. هر دو تيم جدا از بازيكنان ليگ برتري،‌ امكان جذب بازيكن خارجي يا چهره‌هاي شاخص ليگ دسته اول را هم دارند و بايد ديد استقلال كه تا اينجا نتوانسته نسبت به رقيب سنتي‌اش بمبي بتركاند، مي‌تواند دل هوادارانش را شاد كرده و آنها را با خيالي راحت به شروع ليگ رهنمون كند.

116

خبرورزشی

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار