Xبستن تبلیغات

تحلیل‌ها در یک سال باقی مانده تا انتخابات ریاست جمهوری واقع بینانه نیست

حجت الاسلام و المسلمین حسین سبحانی‌نیا گفت:‌تحلیل های موجود از فضای سیاسی کشور در مورد انتخابات ریاست جمهوری دوره دوازدهم در سال 96 با فاصله زمانی یک سال نمی‌تواند واقع بینانه باشد.

این نماینده سابق مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با ایسنا با بیان اینکه قضاوت‌های مطرح در فضای سیاسی در یک سال باقی مانده تا پایان دوره ریاست جمهوری در مورد انتخابات سال ۹۶ واقع بینانه نیست اظهار کرد: عملکرد دولت یازدهم در یک سال باقی مانده تا انتخابات ریاست جمهوری دوره دوازدهم به خصوص در حوزه اقتصادی از جمله اشتغال، صنعت و تولید و در نهایت رضایت مندی مردم تاثیربالایی در  نتیجه انتخابات خواهد داشت.

وی افزود: اگر دولت در یک سال باقی مانده از کار خود توفیقاتی در حوزه اقتصادی و معیشت مردم داشته باشد، دستش برای انتخابات سال آینده پر خواهد بود اما اگر نتایج ملموسی در حوزه اقتصاد برای مردم ایجاد نشود، کار دولت برای دور دوم ریاست جمهوری سخت و سنگین خواهد بود.

سبحانی نیا رقابت های انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم را منوط به حضور افراد حاضر در عرصه رقابت دانست و توضیح داد: اینکه چه کسانی برای دور آینده کاندید شوند و رقابت بین چه کسانی باشد و این افراد از چهره‌های آزموده شده باشند و یا چهره‌های جدید و یا شخصیت جامع الطراف باشند که نگاه‌ها، قضاوت را در خود جمع می‌کند از موضوعاتی است که در ارزیابی و تحلیل فضای انتخابات دوازدهم تاثیرگذار است.

این فعال سیاسی گفت:‌ تحلیل‌های موجود در یک سال باقی مانده تا انتخابات بیشتر رنگ و بوی سیاسی دارد چرا که هر گروهی بر اساس میل و خواست خود فضا را تحلیل و در حدود آینده تصویر می‌دهد تا هم بتواند خطی را در جامعه مطرح کند و هم برای طرفداران خود امیدواری ایجاد کند.

انتهای پیام

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار