جزئیات جدید از پرونده قتل امیر دربندی بازیکن سایپا + عکس

سال گذشته دو مرد در جریان معامله های اشیای عتیقه در تهران به قتل رسیدند. با تشکیل پرونده قضایی و به دستور بازپرس سعید احمدبیگی، تحقیقات پلیس جنایی برای دستگیری قاتل یا قاتلان این دو مرد آغاز شد.

در ادامه تحقیقات پلیسی ردپای شش مرد افغان به دست آمد و آنها تحت تعقیب پلیس قرار گرفتند و در عملیات هایی جداگانه در زمستان سال گذشته دستگیر شدند. یکی از اعضای این باند نیز هنگام فرار کشته شد. متهمان با انتقال به پلیس آگاهی تهران اعتراف کردند به بهانه فروش اشیای عتیقه این دو مرد را کشته و پول هایشان را دزدیده اند.

علاوه بر آن نیز به بهانه فروش سکه های تقلبی در چند سال گذشته افراد دیگری را هم فریب داده و از آنها سرقت کرده اند. در حالی که تحقیقات از متهمان ادامه داشت، ردپای متهمان در قتل بازیکن سابق سایپا به دست آمد.

امید دربندی، بازیکن سابق تیم جوانان سایپا مرداد سال 92 ربوده شد و گروگانگیران برای آزادی او صد میلیون تومان خواسته بودند. چهار روز پس از این گروگانگیری جسد امید در چاهی حوالی کهریزک کشف شد.

آدم ربایان با ارسال فایلی صوتی با خانواده گروگان در تماس بودند که صدای ضبط شده شباهت زیادی به یکی از متهمان قتل های سریالی خریداران عتیقه داشت.

قتل بازیکن سایپا ، امیر دربندی ، امیر دربندی فوتبالیست

کشف گروه شریک جرم در قتل بازیکن سایپا

بررسی علمی موضوع در دستور کار کارشناسان تشخیص هویت قرار گرفت که پس از بررسی های تخصصی اعلام شد، صدای ضبط شده متعلق به یکی از متهمان قتل های سریالی است.

بنابراین تحقیقات از متهم افغان برای رازگشایی از قتل جوان فوتبالیست وارد مرحله جدیدی شد. تیم جنایی احتمال می دهند اعضای این باند، فوتبالیست جوان را ربوده و به قتل رسانده باشند.

با توجه به این که احتمال می رود اعضای این باند مرتکب جرایم بیشتری شده باشند، با درخواست بازپرس پرونده تصویر چهار نفر از متهمان بدون پوشش چهره در روزنامه چاپ می شود تا چنانچه افرادی در دام آنها گرفتار شده اند با حضور در شعبه هفتم بازپرسی دادسرای امور جنایی تهران یا اداره دهم پلیس آگاهی پرونده خود را پیگیری کنند.

جزئیات جدید از پرونده قتل امیر دربندی بازیکن سایپا + عکس

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار