نجات یک مرد با دمپایی! + تصاویر

 دمپایی جان این مرد را از مرگ حتمی نجات داد!برخورد مستقیم صاعقه با شخص،خطرناک ترین حالت ممکن است که می تواند منجر به مرگ هولناک فرد صاعقه زده شود،خبری که بتازگی در این باره منتشر شده است از یک مرد که در حال تمیز کردن آشپزخانه خود بود می باشد این مرد پس از این که مورد اصابت صاعقه قرار گرفت ولی از این حادثه به دلیل این که دمپایی پا کرده بود جان سالم به در برد.مرد خوش شانس ، دمپایی جالب ، اتفاق جالب

برایان فیلیپ 65 ساله یک چاقوی فلزی 10 اینچی در دست داشت که صاعقه به او برخورد کرد و او را به طرف دیگر اتاق پرتاب کرد. او از این حادثه بدون هیچ صدمه جدی ندید چرا که یک جفت دمپایی کفه لاستیکی پوشیده بود. او این دمپایی ها را از دختر خود هدیه گرفته بود.

او در آشپزخانه مشغول بریدن تکه ای گوشت بوقلمون برای گربه اش بود که ناگهان این صاعقه به او برخورد کرد و خود را در طرف دیگر اتاق یافت و تنها جراحتی که داشت ناشی از بریدن دست خود توسط چاقویی بود که در دست خود نگه داشته بود.

مرد خوش شانس ، اتفاق جالب ، حوادثمرد خوش شانس ، حوادث ، دمپایینجات یک مرد با دمپایی! + تصاویر

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار