نامجومطلق: برخورد مناسبی با برهانی و طالب‌لو نداشتند

وبسایت رسمی برنامه نود - پیشکسوت استقلال گفت: طالب‌لو، برهانی و عمران‌زاده سال‌ها در استقلال بازی کرده اند و باید به پاس حضور چندین‌ساله‌اش در استقلال از آنها قدردانی می‌شد. 

به گزارش وب سایت نود و به نقل از میزان، مجید نامجومطلق با اشاره به اینکه استقلال عملکرد خوبی در فصل نقل‌وانتقالات داشته است اظهار داشت: تنها جایی که استقلال باید نسبت به جذب بازیکن اقدام کند خط حمله این تیم است و در سایر خطوط بازیکنان خوبی جذب این تیم شده اند.

وی افزود: بیشتر بازیکنانی که به استقلال پیوستند جوان هستند و همین مسئله یک فاکتور مثبت برای هر تیمی می‌تواند باشد. ضمن اینکه این بازیکنان علاوه بر جوانی باید دارای تجربه هم باشند.

پیشکسوت استقلال درباره جدایی طالب‌لو، برهانی و عمران‌زاده از استقلال تصریح کرد: هر مربی سلیقه خودش را دارد و منصوریان نیز بر اساس سلیقه‌اش اعلام کرد که به این 3 بازیکن نیازی ندارد. اما متاسفانه برخورد خوبی با آنها نشد، طالب‌لو، برهانی و عمران‌زاده سال‌ها در استقلال بازی کرده اند و باید به پاس حضور چندین‌ساله‌اش در استقلال از آنها قدردانی می‌شد. اما متاسفانه این اتفاق رخ نداد.

نامجومطلق در پاسخ به این سوال که تا چه زمانی باید به منصوریان فرصت داد تصریح کرد: منصوریان مربی جوانی است که موفقیتش می‌تواند موفقیت تمام مربیان جوان باشد، طبیعتا هر چقدر که به مربیان قبلی استقلال زمان داده شده با به منصوریان هم زمان و فرصت داده شود تا بتواند افکارش را در استقلال پیاده کند. 

 

2051

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار