پیشنهاد ارشاد به شهرداری برای تجهیز ۱۴ سالن تئاتر در اصفهان

حجت الاسلام حبیب‌رضا ارزانی در گفتگو با خبرنگار مهر، با توجه به پیگیری‌های مختلف این رسانه از شهرداری اصفهان و قول‌ شهردار در ارتباط با تجهیز سالنهای راکد پایتخت فرهنگی جهان اظهار داشت: پس از اعلام و انتشار قول شهردار اصفهان در ارتباط با کمک به تجهیز سالن‌های سطح شهر، ضمن ابراز تشکر از این حسن توجه پیشنهاد کردیم که سالن‌های تئاتر در ۱۴ نقطه از شهر اصفهان تجهیز شود.

وی افزود: البته ظرفیت سالن‌های شهر اصفهان بسیار بیشتر از این تعداد است اما امیدواریم با این اقدام حداقل در هر کدام از مناطق ۱۴ گانه اصفهان یک سالن تئاتر مجهز در اختیار هنرمندان عرصه نمایش قرار گیرد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان تاکید کرد: بنا بر پیشنهاد اداره ارشاد اصفهان شهرداری می‌تواند سالنی برای اجرای نمایش در  تمامی نقاط سطح شهر اختیار ما بگذارد و یا در نقاط فاقد سالن مکانی را به شکل اجاره‌ای به اداره ارشاد اصفهان تفویض کند تا با اختصاص مبلغی و با مدیریت انجمن هنرهای نمایشی در اختیار انجمن‌های تئاتر سطح شهر قرار گیرد.

وی با بیان اینکه همچنین امکان ارائه فضا برای اجرای تئاتر در فرهنگسراهای متعدد شهرداری وجود دارد، ادامه داد: این پیشنهادات در قالب یک نامه در حدود یک هفته پیش در اختیار شهرداری اصفهان قرار گرفته است که منتظر اعلام نظر و پاسخ شهردار محترم هستیم.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار