X بستن تبلیغات
5. Fixed

۳۶ بازداشتی و ۱۶ زخمی حاصل درگیری انگلیسی‌ها با پلیس فرانسه

به گزارش خبرگزاری فارس، درگیری و خشونت نشانه بارز این دوره از رقابت‌های جام ملت‌های اروپا 2016 است. آخرین خشونت و توحش شب گذشته بار دیگر توسط هواداران انگلیس رخ داد.

در شهر لیل فرانسه دیدار اسلواکی و روسیه برگزار شده بود و هواداران روسیه پس از آنکه مقابل اسلواکی شکست خوردند، ناراحت در حال ترک ورزشگاه بودند. انگلیسی‌ها برای انتقام گرفتن از روس‌ها وارد عمل شدند اما پلیس فرانسه سریعا وارد عمل شد و درگیری شدیدی میان هواداران انگلیس با پلیس رخ داد.

پلیس فرانسه امروز خبر داد: 36 نفر از هواداران انگلیس را دستگیر کرده است. حاصل این درگیری هواداران با نیروهای امنیتی 16 زخمی بود. پلیس فرانسه پس از آغاز اغتشاش‌ها سریعا وارد عمل شد و نگذاشت درگیری دیگری میان هواداران انگلیس و روسیه رخ دهد.

نیروهای امنیتی شهر لیل برای متفرق کردن هواداران انگلیس از گاز اشک‌آور و پودر فلفل استفاده کردند.

هفته گذشته شنبه پس از بازی انگلیس با روسیه درگیری شدیدی رخ داده بود که در این درگیری خونین تمام تلفات برای انگلیسی‌ها بود. این بار انگلیسی‌ها برای انتقام آمده بودند اما پلیس فرانسه مانع آنها شد.

انتهای پیام/ا

http://fna.ir/XXMNGD

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار