بسته ی الحاقی Destiny: Rise of Iron هیچ نسخه ی دیگری ندارد!

آخرین باری که شرکت بانجی بسته ی الحاقی جدید بازی Destiny را معرفی کرد, اعلام شد که نسخه های مختلفی از آن در دسترس قرار می گیرد که شامل یک نسخه ی Collector’s Edition با قیمت ۸۰ دلار می شد.

با این حال امروز آقای David Dague مدیر ارتباطات بانجی اعلام کرد که بسته ی الحاقی بعدی این بازی که Rise of Iron نام گرفته چنین نسخه ای ندارد. ایشان در لایو استریمی در نمایشگاه E3 2016 در این باره صحبت کرده و گفت که Rise of Iron دارای چنین نسخه ای نمی باشد و این اخبار تا حدودی برای آن ها گیج کننده بوده چرا که این بسته ی الحاقی قرار نیست که شبیه به The Taken King باشد.

او گفت که آن ها حتی قصد ندارند که یک نسخه ی Collector’s Edition نیز برای این DLC طراحی کنند با این حال اگر شما آن را پیش از انتشار رسمی, پیش خرید کنید می توانید The Iron Gjallarhorn را دریافت نمایید.اما در نهایت فقط یک نسخه از بسته ی الحاقی Rise of Iron ساخته شده و قرار نیست در آینده نسخه های دیگری از آن در دسترس قرار بگیرد.

ایشان هم چنین توضیح داد که تصمیم گرفته اند تعدادی از آیتم های محبوب هم چون موشک های پرتابی که پیش از این توسط The Taken King به بازی دستینی اضافه شده بود را به Gjallarhorn بازگردانند.

destiny_rise_of_iron_5

هم اکنون Gjallarhorn دارای قابلیت های بسیار قدرتند تری نسبت به گذشته می باشد و سطح سختی های آن نیز دشوار تر از قبل شده است. هم اکنون ویژگی های قبلی آن بازسازی شده اند و قرار است با کیفیت بیشتری در اختیار کاربران قرار بگیرد.

بسته ی الحاقی Destiny: Rise of Iron برای انتشار در تاریخ ۲۰ سپتامبر برای پلتفرم های برنامه ریزی شده است که شامل یک دسته از آیتم های جدیدع حملات جدید و هم چنین نبرد های حماسی و پر هیجان می باشد.هم چنین یک منطقه ی جدید با نام Plaguelands نیز به آن اضافه شده که دارای ویژگی های مختص به خود می باشد.

با وجود تمامی این امکانات جدید و متفاوت, بی صبرانه منتظر انتشار این بسته ی الحاقی هستیم.

هم چنان با بازی تاک همراه باشید.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار