X بستن تبلیغات
5. Fixed

اولین اکشن فیگور های ساخته شده از Titanfall 2

پیش از انتشار بازی جدید Titanfall 2 کمپانی اسباب بازی سازی McFarlane Toys اکشن فیگور های زیبایی معرفی کرد که براساس شخصیت ها و مضمون این بازی جدید طراحی شده اند.

هم اکنون دو اکشن فیگور از بین این مجسمه های طراحی شده به نمایش درآمده است که هر دوی آن ها در محتوای اضافی Titanfall 2 قرار داشته و در اختیار کاربران قرار می گیرند.

اولین فیگور از شخصیت خلبان درون بازی Jack Cooper است که در بخش تک نفره ی بازی قابل استفاده بوده و حسابی با مهارت و پرقدرت است. این اکشن فیگور ۷ اینچ ارتفاع داشته و ۲۰ دلار قیمت گذاری شده است. این فیگور به همراه یک تفنگ CAR دستی و یک کد McFarlane-exclusive برای دسترسی به محتوای دیجیتالی بازی می باشد که هنوز به صورت رسمی تایید نشده است.

و اما دومین فیگور از BT-7274 می باشد که در جنگ های درون بخش تک نفره ی بازی به عنوان یک تایتان حضور دارد که به خلبان Cooper متصل بوده و هر دو در کنار هم دشمنان را نابود می کنند.

این تایتان ۱۰ اینچ ارتفاع داشته و از ویژگی های آن می توان به یک فیگور کوچک سه اینچی از خلبان کوپر در کنارش اشاره کرد که هر دو بر روی یک پایه ی نگه دارنده ی شیشه ای قرار گرفته اند.این تایتان هم چنین یک سلاح X016-A2 نیز در اختیار دارد که بسیار زیبا و دقیق ساخته شده است.

این اکشن فیگور نیز به همراه محتویات اضافی برای بازی به همراه یک nose-art از این تایتان ارائه می شود. هر دو اکشف فیگور معرفی شده توسط شخص آقای Todd McFarlane طراحی شده اند که در گالری زیر می توانید تصاویر آن ها را مشاهده کنید :

3081094-20160613_165524

Titanfall-2 Titanfall-2589 3081096-titanfall_pilot_rev1 3081093-20160613_165516

EA در اوایل این هفته اعلام کرد که بازی Titanfall 2 برای انتشار در تاریخ ۲۸ اکتبر ۲۰۱۶ برابر با ۷ آبان برای پلتفرم های PS4, Xbox One و PC برنامه ریزی شده است و هم اکنون در حال توسعه می باشد.با این حال ممکن است پیش از انتشار رسمی آن یک نسخه ی بتا نیز در دسترس کاربران قرار بگیردکه تاریخ آغاز آن هنوز به صورت رسمی اعلام نشده است.

هم چنان با بازی تاک همراه باشید.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار