اشتباه بزرگ منصوریان و استقلالی ها در نقل و انتقالات؛ مذاکرات لغو!

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، فصل نقل و انتقالات برای هواداران استقلال، آن طور که انتظار داشتند سپری نشده. نه خبری از خریدهای پر زرق و برق است و نه حفظ بازیکنانی که می‌توانند گره‌گشای استقلال در روزهای سرنوشت‌ساز باشند.

 

استقلال تا اینجای فصل نقل و انتقالات، 6 بازیکن لیگ برتری جذب کرده. سید حسین حسینی از ملوان که پس از پایان خدمت سربازی از ملوان برگشت و پیراهن استقلال را پوشید، محمدحسین کنعانی‌زادگان از ملوان، بختیار رحمانی از تراکتورسازی، علی قربانی از نفت تهران، وریا غفوری از سپاهان و فرشید باقری از صبا.

 

این شش بازیکن جملگی سهمیه لیگ برتری استقلال را به خود اختصاص داده‌اند. حتی درباره میلاد زکی‌پور که از نفت تهران به استقلال پیوسته نیز شک و شبهه وجود دارد که آیا سهمیه لیگ برتری است یا نه؟ اگر زکی‌پور را فاکتور بگیریم، حتی یک سهمیه لیگ برتری برای استقلال باقی نمانده.

 

پس از اعلام لیست مازاد، این بازیکنان در لیست استقلال باقی ماندند: سید مهدی رحمتی، بهنام برزای، محمدامین حاج‌محمدی، هرایر مگویان، میثم مجیدی، یعقوب کریمی، سجاد شهباززاده، خسرو حیدری، جابر انصاری و امید ابراهیمی (در صورت رضایت به تمدید).

 

این بازیکنان همراه با 6 خرید جدید لیگ برتری، روی هم 15 سهمیه بزرگسال استقلال را اشغال کرده‌اند. می‌ماند 3 جای خالی در لیست بزرگسال استقلال البته بدون سهمیه لیگ برتری.

 

یعنی بازیکنانی که قرار است جذب استقلال شوند یا باید سهمیه خارجی باشند، مثل احسان حاجی‌صفی، پژمان منتظری و مجتبی جباری یا بازیکنان خارجی و البته مهره‌هایی که در لیگ یک به میدان رفته‌اند.

 

به نظر می‌رسد منصوریان و مدیران استقلال اشتباه بزرگی را مرتکب شده‌اند. آنها بدون اطلاع از پر شدن 6 سهمیه لیگ برتری، همچنان می‌کوشند تا قاسم حدادی‌فر یا کاوه رضایی را جذب کنند. تلاشی که قطعا به ثمر نمی‌نشیند، چرا که لیست این تیم جایی برای حضور بازیکن لیگ برتری ندارد.

 

منصوریان به جای تلاش برای جذب بازیکنان لیگ برتری، باید هم و غم خود را روی حفظ مهره‌های فصل قبل و جذب سهمیه‌های خارجی بگذارد. بازیکنانی چون منتظری، جباری و حتی حاجی‌صفی که می‌توانند پیراهن استقلال را بپوشند و به وضعیت این تیم سر و سامان بدهند.

 

 

* لیست بازیکنان بزرگسال استقلال

1- مهدی رحمتی

2- حسین حسینی

3- امین حاج‌محمدی

4- هرایر مگویان

5- وریا غفوری

6- میثم مجیدی

7- یعقوب کریمی

8- فرشید باقری

9- خسرو حیدری

10- جابر انصاری

11- علی قربانی

12- بختیار رحمانی

13- بهنام برزای

14- سجاد شهباززاده

15- امید ابراهیمی (احتمالی)

 

 

* لیست سهمیه‌های لیگ برتری

1- حسین حسینی (ملوان)

2- حسین کنعانی‌زادگان (ملوان)

3- فرشید باقری (صبا)

4- وریا غفوری (سپاهان)

5- بختیار رحمانی (تراکتورسازی)

6- علی قربانی (نفت تهران)

109

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار